سایت خبری – تحلیلی باران
 • کد خبر : 7524
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 31 ژانویه, 2015 - 21:20
 •   

  ۶ طرح کشاورزی در شادگان به بهره‌برداری می‌رسد

  ۶ طرح کشاورزی در شادگان به بهره‌برداری می‌رسد. مدیر جهادکشاورزی شادگان گفت: همزمان با فرا رسیدن دهه مبارک فجر ۶ طرح کشاورزی شادگان به بهره‌برداری می‌رسد. به گزارش باران:مهندس حمید مطرودی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ما مرتضی صویلاتی با اعلام این خبر اظهار کرد: این طرح‌ها شامل لایروبی انهار روستا‌های محروگی، نهردلی، ابوسدره، شبیشی […]

  ۶ طرح کشاورزی در شادگان به بهره‌برداری می‌رسد.

  مدیر جهادکشاورزی شادگان گفت: همزمان با فرا رسیدن دهه مبارک فجر ۶ طرح کشاورزی شادگان به بهره‌برداری می‌رسد.

  به گزارش باران:مهندس حمید مطرودی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ما مرتضی صویلاتی با اعلام این خبر اظهار کرد: این طرح‌ها شامل لایروبی انهار روستا‌های محروگی، نهردلی، ابوسدره، شبیشی کوچک، شبیشی بزرگ و نهرخواف است.

  وی افزود: با وجود افتتاح این طرح‌ها توسعه باغات به میزان ۳۰۰ هکتار و اصلاح باغات به میزان ۲۰۰ هکتار و همچنین تعمیر و تجهیز چهار مرکز خدمات کشاورزی با اعتبار ۱۵ میلیارد ریال در دستور کار است.

  مدیر جهادکشاورزی شادگان تصریح کرد: این طرح‌ها در راستای توسعه بخش کشاورزی و به عنوان بستری مناسب برای رشد و توسعه اقتصادی و حمایت از تولیدات داخلی خواهد بود.

  وی با اشاره به اهمیت افتتاح طرح‌های کشاورزی در شهرستان خاطرنشان کرد: بخش کشاورزی تأمین‌کننده مواد غذایی و نیاز مردم بوده و باید بیش از سایر بخش‌ها از نظر اهمیت مورد توجه قرار گیرد.

  مهندس مطرودی در پایان با بیان اینکه بخش کشاورزی یکی از بخش‌های مهم و تاثیرگذار اقتصاد کشور بوده، اظهار کرد: از همه توان و ظرفیت‌ها در راستای توسعه کشاورزی و اقتصادی استفاده خواهد شد.

  برچسب ها :

  نظرات برای این مطلب بسته شده است.


  Sorry, the comment form is closed at this time.