سایت خبری – تحلیلی باران
پربازدید ترین ها
پربحث ترین ها
 • کد خبر : 16249
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 6 آگوست, 2022 - 19:39
 •   

  ▫️محمد امیری دادستان شهرستان کارون؛ 🔴طرح ویژه نظارت بر نانوایی ها اجرایی می شود/نانوایی‌های متخلف با کسر آرد و پلمپ مواجه خواهند شد

  ▫️محمد امیری دادستان شهرستان کارون؛ *🔴طرح ویژه نظارت بر نانوایی ها اجرایی می شود/نانوایی‌های متخلف با کسر آرد و پلمپ مواجه خواهند شد* 🔸دادستان شهرستان کارون از تشدید بازرسی‌ها خبر داد و گفت: نانوایی‌های متخلف پلمپ خواهند شد و نسبت به نانوایی‌های متخلف هیچگونه اغماضی نخواهیم داشت. 🔸دکتر محمد امیری صبح امروز ۱۵ مرداد که […]

  ▫️محمد امیری دادستان شهرستان کارون؛

  *🔴طرح ویژه نظارت بر نانوایی ها اجرایی می شود/نانوایی‌های متخلف با کسر آرد و پلمپ مواجه خواهند شد*


  🔸دادستان شهرستان کارون از تشدید بازرسی‌ها خبر داد و گفت: نانوایی‌های متخلف پلمپ خواهند شد و نسبت به نانوایی‌های متخلف هیچگونه اغماضی نخواهیم داشت.

  🔸دکتر محمد امیری صبح امروز ۱۵ مرداد که در شورای آرد و نان این شهرستان سخن می گفت، اظهار داشت: بازرسی‌ها از نانوایی ها آغاز شده است و بر عملکرد نانوایی‌ها نظارت خواهیم داشت تا در خدماتی که به مردم ارائه می شود، خللی ایجاد نشود.

  🔸دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کارون گفت: طرح ویژه نظارت بر نانوایی‌ها به شدت افزایش یافته و بازرسان بر رعایت بهداشت فردی و محیط، کیفیت، وزن و رعایت نرخ‌های مصوب و رعایت ساعت پخت توسط متصدیان نانوایی‌ها مورد ارزیابی بازرسان قرار می‌گیرند.

  🔸دکتر محمد امیری گفت: در این طرح خط قرمز ما عدم رعایت ساعت پخت و فروش آرد به صورت غیر مجاز است که این مسئله برای ما غیرقابل بخشش است و در صورت مشاهده نانوایی متخلف بلافاصله اعمال قانون خواهد شد.

  نظرات برای این مطلب بسته شده است.


  Sorry, the comment form is closed at this time.