سایت خبری – تحلیلی باران
 • کد خبر : 15401
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 19 نوامبر, 2020 - 11:50
 •   

  ▫️نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی؛ *🔴پرونده شرکت کشت و صنعت هفت تپه به شورای داوری رسید*

  ▫️نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی؛ *🔴پرونده شرکت کشت و صنعت هفت تپه به شورای داوری رسید* ▫️باران خبر- محمد کعب عمیر با بیان این خبر گفت: شرکت کشت وصنعت نیشکر هفت تپه که در سال ۹۴ مشمول اصل ۴۴ قانون اساسی شده و به بخش خصوصی واگذار شد، متاسفانه بخش خصوصی نتوانست به […]

  ▫️نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی؛

  *🔴پرونده شرکت کشت و صنعت هفت تپه به شورای داوری رسید*

  ▫️باران خبر- محمد کعب عمیر با بیان این خبر گفت: شرکت کشت وصنعت نیشکر هفت تپه که در سال ۹۴ مشمول اصل ۴۴ قانون اساسی شده و به بخش خصوصی واگذار شد، متاسفانه بخش خصوصی نتوانست به وظایف و تعهدات خود عمل کند.

  ▫️محمد کعب عمیر گفت: توانستیم با پیگیری های مجدانه به جهت بازگشت این شرکت‌ به بخش دولتی و حمایت از کارگران، پرونده هفت تپه را به شورای داوری برسانیم تا با کمک و حمایت نهاد دولتی مشکلات آنرا حل و فصل کنیم.
  ▫️وی گفت: جلسات مکرری که با صاحب نظرات و متخصصین برگزار شد که بدنبال آن، پیشنهادهایی برای رفع مشکلات و توسعه این شرکت مهم به وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) ارائه شد.

  ▫️نماینده مردم شهرستان شوش در مجلس شورای اسلامی گفت: به یاری خداوند ، تمام توان خود را برای حل مشکلات کارگران بکار خواهم بست تا روزی شاهد شکوفایی دوباره این شرکت و گشودن روزنه امید برای افزایش تولید و تولدی دوباره آن باشیم.

  نظرات برای این مطلب بسته شده است.


  Sorry, the comment form is closed at this time.