سایت خبری – تحلیلی باران
 • کد خبر : 15343
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 25 سپتامبر, 2020 - 20:31
 •   

  ▫️عدم نظارت سازمان صمت استان؛ *🔴کاهش تولید معدنکاران در خوزستان*

  ▫️عدم نظارت سازمان صمت استان؛ *🔴کاهش تولید معدنکاران در خوزستان* 🔸باران خبر- با اجرایی شدن افزایش قیمت شن و ماسه و تولیدات معدنی از سوی سازمان صمت استان خوزستان، این خبر نویدبخش رضایتمندی و افزایش تولید معدنکاران و ارائه خدمات به مصرف کننده بود. 🔸دیری نپائید که به دلیل عدم نظارت سازمان صنعت، معدن و […]

  ▫️عدم نظارت سازمان صمت استان؛

  *🔴کاهش تولید معدنکاران در خوزستان*


  🔸باران خبر- با اجرایی شدن افزایش قیمت شن و ماسه و تولیدات معدنی از سوی سازمان صمت استان خوزستان، این خبر نویدبخش رضایتمندی و افزایش تولید معدنکاران و ارائه خدمات به مصرف کننده بود.


  🔸دیری نپائید که به دلیل عدم نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، معدنکاران شن و ماسه *با کاهش ساعات کاری* خود از تولید سرباز می زنند و همه اصناف مرتبط با تولیدات این معادن که از جمله آنها می توان به صنعت ساختمان اشاره کرد ، را دچار مشکل کرده اند.

  🔸در سالی که به *”جهش تولید”* نامگذاری شده است و همه ارکان دولت و مجلس برای افزایش تولید و به حرکت درآمدن چرخه اقتصادی کشور بسیج شده اند، کاهش نظارت برخی نهادها مانند صنعت و معدن به عدم تولید و نوعی احتکار منجر شده است و سبب تعطیلی و تاخیر در پروژهای عمرانی استان و به طبع آن باعث بیکاری تعداد کثیری از کارگران ساختمانی شده است.

  🔸در شرایطی که بسیاری از مسائل در خوزستان به دلیل وجود مدیران ناکارآمد بر زمین میمانند؛ ورود دستگاههای نظارتی مرتبط با این صنف و بررسی موضوع می تواند از بروز خطاهای مدیریتی جدیدی در استان جلوگیری کند.

  نظرات برای این مطلب بسته شده است.


  Sorry, the comment form is closed at this time.