سایت خبری – تحلیلی باران
 • کد خبر : 15336
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 27 آگوست, 2020 - 01:48
 •   

  ▫️نماینده آبادان، اروندکنار و چوئبده در مجلس شورای اسلامی؛ 🔴خوزستان زخمی انتصابات شریعتی است!

  ▫️نماینده آبادان، اروندکنار و چوئبده در مجلس شورای اسلامی؛ *🔴خوزستان زخمی انتصابات شریعتی است!* 🔸🔸باران خبر- سید محمد مولوی نماینده آبادان در واکنش به انتصاب فردی بعنوان معاون برنامه ریزی فرمانداری ویژه آبادان و برکناری خانم سعیدی زاده گفت: تا زمانیکه این انتصابات فرمایشی وجود دارد و شرایط تخصص و تعهد و تجربه افراد درنظر […]

  ▫️نماینده آبادان، اروندکنار و چوئبده در مجلس شورای اسلامی؛

  *🔴خوزستان زخمی انتصابات شریعتی است!*


  🔸🔸باران خبر- سید محمد مولوی نماینده آبادان در واکنش به انتصاب فردی بعنوان معاون برنامه ریزی فرمانداری ویژه آبادان و برکناری خانم سعیدی زاده گفت: تا زمانیکه این انتصابات فرمایشی وجود دارد و شرایط تخصص و تعهد و تجربه افراد درنظر گرفته نمی شود، توسعه در استان خوزستان اتفاق نمی افتد.

  🔸مولوی گفت: کنار زدن خانم سعیدی زاده که دارای مدرک دکتری بین الملل و سابقه ۱۰ ساله و تجربه ۵ سال بخشداری و از نیروهای رسمی وزارت کشور و بومی شهرستان آبادان و از خانواده معزز شهداست و انتصاب نیروی قراردادی تاکسیرانی، بدون سابقه یک روز کار اجرایی قابل توجیه نبوده و با هیچ مقیاسی قابل اندازه گیری نیست.

  🔸نماینده آبادان با انتقاد از نحوه عملکرد استاندار خوزستان در انتصابات گفت: چگونه می خواهیم سند توسعه آبادان و خوزستان را محقق کنیم و حاضر به رعایت حداقل معیارها برای انتصاب افراد نیستیم.

  🔸سید محمد مولوی گفت: خوزستان زخمی انتصابات شریعتی استاندار خوزستان شده است و تا زمانیکه این شیوه مدیریت ناکارآمد ایشان پابرجا باشد، خوزستان رنگ توسعه همه جانبه را به خود نخواهد دید و منطقه آزاد تجاری و صنعتی اروند و فرمانداری ویژه آبادان کارکردهای توسعه محور خود را از دست می دهند.

  🔸وی افزود: فساد در دزدی، رشوه و اختلاس نیست، اینها در واقع عارضه یک انتصاب بد و مدیر ناتوان و ضعیف است که نمونه های آن در استان خوزستان و پس از روی کار آمدن شریعتی بخوبی قابل مشاهده است.

  نظرات برای این مطلب بسته شده است.


  Sorry, the comment form is closed at this time.