سایت خبری – تحلیلی باران
 • کد خبر : 15318
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 14 آگوست, 2020 - 13:55
 •   

  *🔴 از غیزانیه تا وزارت نفت!*

  *🔴 از غیزانیه تا وزارت نفت!* ▫️شروع به کار مجلس یازدهم با حادثه غیزانیه همراه بود؛ حادثه‌‌ای تلخ که ناشی از اوج بی‌تدبیری مسوولان بود و نمایندگان تهران را به دعوت نماینده اهواز، به غیزانیه کشاند. ▫️یوسفی با همراه کردن کمیسیون اصل ۹۰ و جمعی دیگر از نمایندگان استان تهران، در ابتدا نسبت به پیگیری […]

  *🔴 از غیزانیه تا وزارت نفت!*

  ▫️شروع به کار مجلس یازدهم با حادثه غیزانیه همراه بود؛ حادثه‌‌ای تلخ که ناشی از اوج بی‌تدبیری مسوولان بود و نمایندگان تهران را به دعوت نماینده اهواز، به غیزانیه کشاند.

  ▫️یوسفی با همراه کردن کمیسیون اصل ۹۰ و جمعی دیگر از نمایندگان استان تهران، در ابتدا نسبت به پیگیری و تکمیل پروژه‌های آبرسانی اقدام کرد و مردم غیزانیه شاهد تسریع در اجرای پروژه‌ها بودند اما این تلاش‌ها به اینجا ختم نشد.

  ▫️پس از بازدید میدانی و حضور نمایندگان در خوزستان، اینبار نمایندگان تهران، نیکزاد نائب رئیس مجلس و مسئولین خصوصی سازی و کارگران هفت تپه ، به اتفاق یوسفی نماینده اهواز و کعب‌عمیر نماینده شوش در کمیسیون اصل ۹۰ به بررسی راهکارهای برون رفت شرکت هفت تپه از مشکلات به‌وجود آمده پرداختند.

  ▫️او در ادامه در نشست مشترک با چند نماینده و وزیر نفت، خواستار پرداخت مطالبات کارگران صنعت نفت، تخصیص اعتبارات به اصلاح شبکه فاضلاب مناطق کم‌برخوردار اهواز و احداث پروژه دانشکده‌های نفت شهید چمران شد.

  ▫️شایان ذکر است که تخصیص اعتبار ۵۰ میلیارد تومان به پروژه های فاز ۲ و ۳ آب شرب غیزانیه و اختصاص ۵۰ میلیارد تومان به فاضلاب مناطق حاشیه اهواز و کوی سیاحی و همچنین تکمیل تعهدات ۱۰۶ میلیارد تومانی وزارت نفت در پروژه های فاضلاب مناطق حاشیه اهواز از دستاوردهای پیگیری نمایندگان بود که می توان پیگیریهای مستمر تا حصول نتیجه از غیزانیه تا وزارت نفت را بخوبی مشاهده کرد.

  ▫️مدل غیزانیه تا وزارت نفت می تواند در بسیاری از پیگیریهای دیگر نمایندگان مجلس مورد توجه قرار گیرد تا وعده ها ، وعده نماند و به سرانجام برسند و مردم از موهبت آن بهره مند شوند. حال آنکه مطالبات انباشته شده از سالهای دور زمان و توان مضاعفی را می طلبد و امیدواریم تغییر تدریجی و با شتاب مناسب از بروز مشکلاتی چون هفت تپه و غیزانیه جلوگیری کند.

  نظرات برای این مطلب بسته شده است.


  Sorry, the comment form is closed at this time.