سایت خبری – تحلیلی باران
 • کد خبر : 15299
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 30 جولای, 2020 - 22:55
 •   

  دلنوشته ای برای عزیز سفر کرده نزار

  *⚫دلنوشته ی برای عزیز سفر کرده نزار* خبر فوت نزار بسیار دردناک وغیرقابل باور بود نمیدانم با کدام واژگانی وچه ادبیاتی نبود مرحوم نزار را به مرثیه ی سیاهه کنم . رفیق سخت روز ها و رفیق روزهای سختی که جز تلاش برای زدودن چهره فقر ومحرومیت از مردمان دیار خویش آرمانی در ذهن خود […]

  *⚫دلنوشته ی برای عزیز سفر کرده نزار*

  خبر فوت نزار بسیار دردناک وغیرقابل باور بود نمیدانم با کدام واژگانی وچه ادبیاتی نبود مرحوم نزار را به مرثیه ی سیاهه کنم .
  رفیق سخت روز ها و رفیق روزهای سختی که جز تلاش برای زدودن چهره فقر ومحرومیت از مردمان دیار خویش آرمانی در ذهن خود به امانت نداشت ،در زمان فتنه الودی که بخشی از جریان افراطی اجتماعی به دنبال حذف و کم رنگ جلوه نمودن فعالیت فعالان سیاسی اجتماعی اهواز بود تلاش نزار وسایر دوستان در مقابل آنان با اتکا به تجربه وعقلانیت وصفا وصمیمیت ذاتی و استمرار آن در این مدت سخت از او چهره ی ماندگار به یادگار گذاشت ، حضور پرنشاط او در تمامی مراسم برگزار شده با موضوعات اجتماعی و میزبانی برخی نشستها در آستانه انتخابات، او را مرد ثابت همه جلسات معرفی کرده بود. فراموش نمیکنم در لحظاتی که به دلیل فعالیتهای جاری سازمان منطقه آزاد، سازمان متبوع مورد انتقادات جدی برخی از فعالان رسانه ای قرار گرفته بود. ناگهان تلفن مرحوم نزار بر صفحه موبایلم نقش بست، علیرغم خستگی کار روزانه نتوانستم محبت او رابدون پاسخ بگذارم. سریعا جواب دادم با همان مناعت شوخ طبعی خود سخن آغاز کرد و از آمادگی جهت هرگونه کمک به بنده و جریان اجتماعی شکل گرفته دراستان سخن گفت، گویا حمایت از دوستان برای او حد و مرزی نداشت، اما امروز در روز جهانی رفاقت، دوستی از کنار ما آسمانی شد که جای او تا ابد برای دوستدارانش سبز خواهد ماند. قطعا در روزگاری که مردانگی وشجاعت کالای بدلی واحتکاری بازار معرفت آدمیان گردیده ، شاید کمتر کسی را بتوان با صفات مرحوم نزار یافت. نزار عزیز روحت شاد. نامت ماندگار. راهت پر رهرو ومستمر. امیداست که خداوند تورا با صالحان محشور سازد.

  ▫️ریاض علی فرحانی
  ▫️مشاور رسانه ی مدیرعامل سازمان منطقه ازاد اروند

  ▫️پایگاه خبری باران: 👇🏻

  دلنوشته ای برای عزیز سفر کرده نزار


  🔻باران خبر🔻
  http://t.me/barankhabarir

  نظرات برای این مطلب بسته شده است.


  Sorry, the comment form is closed at this time.