سایت خبری – تحلیلی باران
 • کد خبر : 15295
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 28 جولای, 2020 - 19:03
 •   

  آب ۱۳ روستای مسیر لامی از خط غدیر تامین می شود

  ⭕ *آب ۱۳ روستای مسیر لامی از خط غدیر تامین می شود* *شرکت توسعه نیشکر در پروژه تعریض جاده لامی مشارکت می کند* ▪️تامین پایدار آب شرب و تعریض جاده روستاهای مسیر لامی در بخش مرکزی اهواز در بازدید ۲۸ خرداد ماه سید کریم حسینی نماینده اهواز مورد مطالبه مردم بود. ▪️برای دومین بار رئیس […]

  ⭕ *آب ۱۳ روستای مسیر لامی از خط غدیر تامین می شود*

  *شرکت توسعه نیشکر در پروژه تعریض جاده لامی مشارکت می کند*


  ▪️تامین پایدار آب شرب و تعریض جاده روستاهای مسیر لامی در بخش مرکزی اهواز در بازدید ۲۸ خرداد ماه سید کریم حسینی نماینده اهواز مورد مطالبه مردم بود.

  ▪️برای دومین بار رئیس مجمع نمایندگان خوزستان امروز به همراه معاون عمرانی استاندار،مدیرکل راه و شهرسازی استان،قائم مقام شرکت آبفا خوزستان و بخشدار مرکزی اهواز در راستای پیگیری مطالبات مردم، از پروژه های عمرانی این مسیر بازدید کرد.

  ▪️دکتر حسینی در حاشیه این بازدید گفت: آب شرب ۱۳ روستای این مسیر از طریق اجرای خط انتقال به طول ۸ کیلومتر از خط غدیر به مجتمع آبرسانی شهدای دغاغله واقع روستای جسانیه کوچک منتقل می شود.

  ▪️نماینده اهواز عنوان کرد: این پروژه از هفته قبل شروع شده و طبق اظهارات مسئولین شرکت آبفا تا ۴ ماه دیگر به اتمام می رسد.با بهره برداری از این پروژه مشکل کمی و کیفی آب شرب این مسیر مرتفع می شود.

  ▪️سید کریم حسینی در خصوص پروژه تعریض جاده مسیر لامی گفت: با اجرای این پروژه عرض این جاده از ۷ متر به ۱۴ متر افزایش می یابد.البته موانعی مانند تاسیسات نفت و گاز،خط آب خام شهرداری و تیرهای برق باعث کندی این پروژه شده که با پیگیری دستگاههای ذیربط حل خواهد شد.

  ▪️دکتر حسینی افزود: طبق توافق صورت پذیرفته، ۴ کیلومتر از این پروژه با مشارکت و مساعدت شرکت توسعه نیشکر صورت می پذیرد که به زودی عملیات اجرایی آن آغاز می شود.
  🔻باران خبر🔻
  http://t.me/barankhabarir

  نظرات برای این مطلب بسته شده است.


  Sorry, the comment form is closed at this time.