سایت خبری – تحلیلی باران
 • کد خبر : 15278
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 25 جولای, 2020 - 23:16
 •   

  ▫️رئیس شورای شهر شیبان؛ *🔴ورزشگاه شهر شیبان تکمیل می شود*

  ▫️رئیس شورای شهر شیبان؛ *🔴ورزشگاه شهر شیبان تکمیل می شود* ▫️باران خبر- رئیس شورای شهر شیبان از تکمیل ورزشگاه شیبان که حدود ۹ سال از شروع احداث آن می گذرد و تنها ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد ، خبر داد. ▫️محمد باوی گفت: در جلسه ای که به معیت امام جمعه شهر شیبان در محل […]

  ▫️رئیس شورای شهر شیبان؛

  *🔴ورزشگاه شهر شیبان تکمیل می شود*

  ▫️باران خبر- رئیس شورای شهر شیبان از تکمیل ورزشگاه شیبان که حدود ۹ سال از شروع احداث آن می گذرد و تنها ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد ، خبر داد.

  ▫️محمد باوی گفت: در جلسه ای که به معیت امام جمعه شهر شیبان در محل استانداری برگزار شد ؛ جناب دکتر شریعتی استاندار خوزستان با ۲ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل پروژه احداث ورزشگاه شهر شیبان موافقت کرد.


  ▫️وی افزود: زمینی که جنب مسکن مهر شهر شیبان و بصورت رایگان توسط اهالی این شهر اهدا شد ؛ و مقرر گردید که با پیگیری شورا و شهرداری به اتمام برسد اما این امر علارقم اختصاص اعتبار و توافقات با اداره ورزش و جوانان همچنان مسکوت مانده بود.

  ▫️ریاست شورای شهر شیبان ابراز امیدواری کرد تا مبلغ ۱۵ میلیارد ریالی که اداره ورزش و جوانان تخصیص داده است، عملیاتی شود و کمک ۲ میلیارد تومانی استاندار خوزستان به ساخت و محوطه سازی ، ورزشگاه شهر شیبان، به اتمام برسد و مردم عزیز و ورزشکاران و بالاخص فوتبالیستهای شیبان از آن بهره مند شوند.


  ▫️محمد باوی افزود: تلاشهای امام جمعه شهر شیبان در برگزاری جلسه با استاندار و دفاع از محرومیت های این شهر قابل تقدیر است و همینجا لازم میدانم ؛ از ایشان تشکر کنم.

  نظرات برای این مطلب بسته شده است.


  Sorry, the comment form is closed at this time.