سایت خبری – تحلیلی باران
 • کد خبر : 15266
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 23 جولای, 2020 - 16:04
 •   

  ▫️سرپرست معاونت فرهنگی شهرداری منطقه دو اهواز خبر داد؛ 🔴پرچم بزرگ مزین بنام امیرالمومنین در پارک جزیره به اهتزار درآمد

  *▫️سرپرست معاونت فرهنگی شهرداری منطقه دو اهواز خبر داد؛* *🔴پرچم بزرگ مزین بنام امیرالمومنین در پارک جزیره به اهتزار درآمد* سرپرست معاونت فرهنگی منطقه ۲ شهرداری اهواز گفت: اهتزاز پرچم بزرگ “علی ولی الله” بر فراز اهواز علاوه بر زیبایی شهر؛ نشان دهنده ی این است که ما زیر سایه ولایت امیرالمومنین (ع) واهل بیت(علیهما […]

  *▫️سرپرست معاونت فرهنگی شهرداری منطقه دو اهواز خبر داد؛*

  *🔴پرچم بزرگ مزین بنام امیرالمومنین در پارک جزیره به اهتزار درآمد*


  سرپرست معاونت فرهنگی منطقه ۲ شهرداری اهواز گفت: اهتزاز پرچم بزرگ “علی ولی الله” بر فراز اهواز علاوه بر زیبایی شهر؛ نشان دهنده ی این است که ما زیر سایه ولایت امیرالمومنین (ع) واهل بیت(علیهما السلام) محکم و استوار ایستاده ایم.

  موسی خنافره گفت: نصب این پرچم به مناسبت فرارسیدن وحلول ذی الحجه و سالروز ازدواج امام علی(ع) وحضرت فاطمه الزهرا (سلام الله علیها) انجام شد و این پرچم، منقش به عبارت مبارکه “علی ولی الله” در محل پارک جزیزه ی اهواز در جوار مزار شهدای گمنام غواص به اهتزاز درآمد.

  وی افزود: این پرچم با ابعاد ۲۰*۱۰متر و به مساحت ۲۰۰ متر مربع بر روی پایه ای به ارتفاع ۵۵ متری نصب گردید. مدیریت شهری جهت ایجاد فضای معنوی در شهر را یکی از رسالت های آن می داند و به دنبال بسترسازی مناسب دراین زمینه است، یکی از این کارهای این بستر بصیر برای شهروندان است که مورد توجه مسئولین اصلی مدیریت شهری است.

  نظرات برای این مطلب بسته شده است.


  Sorry, the comment form is closed at this time.