سایت خبری – تحلیلی باران
 • کد خبر : 15180
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 1 جولای, 2020 - 01:32
 •   

  ▫️مولوی – نماینده آبادان: 🔴 *پروژه‌های راه‌های مواصلاتی آبادان تکمیل می‌شوند*

  ▫️مولوی – نماینده آبادان: 🔴 *پروژه‌های راه‌های مواصلاتی آبادان تکمیل می‌شوند* ▫️ امروز سه شنبه دهم خرداد؛در نشست سید محمد مولوی نماینده آبادان با مدیرکل راه و شهرسازی فعالیت های این اداره کل در حوزه توسعه جاده ای و تکمیل زیرساخت های آبادان مورد بحث و بررسی قرار گرفت. ▫️نماینده مردم آبادان در مجلس شورای […]

  ▫️مولوی – نماینده آبادان:

  🔴 *پروژه‌های راه‌های مواصلاتی آبادان تکمیل می‌شوند*


  ▫️ امروز سه شنبه دهم خرداد؛در نشست سید محمد مولوی نماینده آبادان با مدیرکل راه و شهرسازی فعالیت های این اداره کل در حوزه توسعه جاده ای و تکمیل زیرساخت های آبادان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

  ▫️نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی پس از این نشست با اشاره به وضعیت جاده های آبادان گفت: بر لزوم تسریع تکمیل عملیات *جاده آبادان – اروندکنار* تاکید شد و اقدامات لازم برای بهره برداری شهروندان از این جاده مورد توجه قرار گرفت.

  ▫️وی با بیان اینکه *جاده منیوحی به اروند* از مطالبات مردم حوزه انتخابیه است، گفت: ۱۳ کیلومتر از جاده منیوحی به اروند مانده است که در دست مطالعه است و مدیرکل راه و شهرسازی قول تسریع در عملیاتی کردن این محور را دادند و بزودی کلنگ زنی و عملیات اجرایی آن آغاز می شود.

  ▫️سید محمد مولوی، بهسازی و افزایش ایمنی جاده ها را سبب کاهش تصادفات در محورهای ارتباطی آبادان دانست و گفت: تعریض جاده *قفاس – چوئبده* مورد توافق قرار گرفت و با این سه توافقی که انجام شد، امیدواریم وضعیت جاده های آبادان بهبود یابد ‌و قدم موثری در توسعه زیرساختهای شهرستان برداریم.

  ▫️وی‌ افزود: ایجاد تعامل و ارتباط مناسب اداره کل راه و شهرسازی خوزستان و نمایندگان باعث تسریع در اجرای پروژه ها و توسعه زیرساخت های استان می شود.

  نظرات برای این مطلب بسته شده است.


  Sorry, the comment form is closed at this time.