سایت خبری – تحلیلی باران
 • کد خبر : 15143
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 27 ژوئن, 2020 - 21:58
 •   

  *🔴آیا شاهین هاشمی، فرمانداری ناکارآمد است؟*

  *🔴آیا شاهین هاشمی، فرمانداری ناکارآمد است؟* ▫️باران خبر- شاهین هاشمی در ۲۹ مهرماه ۹۷ بعنوان فرماندار شهرستان حمیدیه معارفه شد تا دولت تدبیر و امید با انتصاب یک فرماندار جدید، گفتمان اصلاح طلبی را توسعه و بر مبانی فکری و نظری اصلاح طلبی و شیوه مدیریت مردم محور به ایفای نقش بپردازد. ▫️هاشمی که تحصیلات […]

  *🔴آیا شاهین هاشمی، فرمانداری ناکارآمد است؟*


  ▫️باران خبر- شاهین هاشمی در ۲۹ مهرماه ۹۷ بعنوان فرماندار شهرستان حمیدیه معارفه شد تا دولت تدبیر و امید با انتصاب یک فرماندار جدید، گفتمان اصلاح طلبی را توسعه و بر مبانی فکری و نظری اصلاح طلبی و شیوه مدیریت مردم محور به ایفای نقش بپردازد.

  ▫️هاشمی که تحصیلات خود را در رشته علوم سیاسی ادامه داده است و اشراف کاملی بلحاظ علمی به حوزه سیاسی دارد و تفاوت میان گفتمان ها ، نگرش ها و مکاتب را بخوبی می داند و پارادیم های اجتماعی را درک می کند اما متاسفانه در بکارگیری داشته های خود ، نتوانسته است موفق ظاهر شود.

  ▫️هاشمی نه تنها به داشته های خود عمل نکرده است، بلکه سعی کرده برخلاف مفاهیم بدیهی علم سیاست ایفای نقش کند تا جوی عاری از هر گونه انتقاد در شهرستان ایجاد کند و در این مسیر از تمام ظرفیت ها و روابط عمومی خود بهره جست.

  ▫️ایشان کوچکترین انتقاد را برنمی تافت و به *زبان مفاهمه و اشتراک بین اذهان بین خود و مردم، اعتقادی نداشت* ، بطوریکه در سیل اخیر و با حضور استاندار در شهر حمیدیه ، (با وجود حضور هاشمی در کنار استاندار)؛ مردم از استاندار پرسیدند ؛ فرماندار شما کجاست؟! ما فرماندار نداریم! سوالی که تعجب استاندار را بهمراه داشت.

  ▫️بسته شدن فضای انتقاد بنحوی پیش میرفت که کوچکترین انتقادی به شهردار ؛ شورا و فرماندار ، با پرونده در محاکم قضایی شهرستان حمیدیه روبرو می شد و شاکیان سعی در سنگین کردن پرونده متهمین می کردند.

  ▫️هاشمی ثابت کرد که در اجرا ، با مفاهیمی چون ؛ افزایش مشارکت های عمومی ، تقویت نهادهای مدنی ، ترویج آموزش مهارتهای شهروند محور و گفتمان محور بین مردم و ارتباط موثر با مردم و اهالی رسانه، پایبندی به شعارهای دولت تدبیر و امید و آنچه از اصلاح طلبی بعنوان تابلوی تمام نمای فعالیت یعنی شعار *”زنده باد مخالف من”* بیگانه است.

  *▫️شاهین هاشمی(بدوی)* که دوست قدیمی خود را از زمان بخش بودن حمیدیه و همکاری در آن دوران با ایشان ارتباط تنگاتنگی داشت ، را پس از ورد به فرمانداری حمیدیه تقویت کرد. تا جایی که اخیرا سعی داشت با توصیه های غیرمستقیم در جمع شورائیان ، ایشان را به سمت شهرداری حمیدیه منصوب کند که پس از انتشار این خبر در فضای عمومی و مجازی ، دست از حمایت *ستار سواری* برداشت و ستار سواری حاضر به انتشار تکذیبیه خبر تلاش فرماندار برای ایشان نشد و هیچگاه این خبر را بطور رسمی تکذیب نکرد تا شانس شهردار شدن را از دست ندهد.
  ▫️انتشار حمایت شاهین هاشمی از یار غارش، آنقدر ایشان را برافروخت که اتفاقات بعدی در احضار فعالان اجتماعی و رسانه ای حمیدیه بوقوع پیوست و با شکایت شهردار ؛ و به شیوه غیرمعمول به دستگیری و بازداشت یکی از فعالان اجتماعی و رسانه ای این شهر و فرد دیگری که کارمند شهرداری بود؛ انجامید که از حوصله این متن خارج است.

  ▫️هاشمی نه تنها ثابت کرد که به گفتمان تدبیر و امید پایبند نیست بلکه درمقابل منتقد بسیار شکننده است و وزارت کشور برای انتصاب و استفاده از چنین افرادی در مناصب حساسی چون فرمانداری، قدری تامل کند تا شاهد بسته شدن فضای انتقاد و کور شدن روزنه های امید مردم نباشیم. اگر مردم حرف خود را نزنند و یا مسئولین با هر حرف مردم خود را جدای از مردم بدانند، چگونه می توانند پاسخگوی رهبر معظم و معزز انقلاب باشند که مردم را ولی نعمت مسئولین می داند.
  🔻باران خبر🔻
  http://t.me/barankhabarir

  نظرات برای این مطلب بسته شده است.


  Sorry, the comment form is closed at this time.