سایت خبری – تحلیلی باران
 • کد خبر : 14930
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 8 ژوئن, 2020 - 16:31
 •   

  🔴بیخود نیست این نابغه مورد عنایت رئیس جمهور است!/ سید نشعان آلبوشوکه

  *🔴بیخود نیست این نابغه مورد عنایت رئیس جمهور است!* ▫️ابتدا جهت تنویر افکار برادران بچه های بالا عرض کنم که آمارهایی که در این مقال ارائه شده کااااملا رسمی است. ▫️مساله ای که این چند روزه ذهن متخصصان حوزه بهداشت ودرمان شیبان را بخود مشغول کرده همین آمارهای رسمی است!!! ی جورایی عجیبه آخه!! ▫️ما […]

  *🔴بیخود نیست این نابغه مورد عنایت رئیس جمهور است!*

  ▫️ابتدا جهت تنویر افکار برادران بچه های بالا عرض کنم که آمارهایی که در این مقال ارائه شده کااااملا رسمی است.
  ▫️مساله ای که این چند روزه ذهن متخصصان حوزه بهداشت ودرمان شیبان را بخود مشغول کرده همین آمارهای رسمی است!!! ی جورایی عجیبه آخه!!
  ▫️ما بدبخت بیچاره ها اگه سرطان هم بگیریم یا به بیمارستان امیرالمومنین (سپیدار اهواز) میریم یا اگه هم رو به موت باشیم میریم بیمارستان شفای اهواز، تا آنجا جان به جان آفرین تسلیم کنیم، ولی عزیز دردانه ها و آقازاده ها اگه بیماری فتخ داشته باشند با اولین پرواز، راهی دولت فخیمه بریطانیای کبیر میشوند، چون دیگه خداییش کسی نمیتونه منکر بشه که درمانگاه روستای دور افتاده شهر بیرمنگام هم از بیمارستان گلستان ما صد برابر پیشرفته تر ومدرن تر است. فعلا هم همه جهان چشم به دانشگاه اکسفورد بریطانیا دوخته اند تا ببینند کی واکسن کووید ۱۹ را آماده میکنند.

  ▫️خوب حالا با این مقدمه توجه شما بزرگواران را به دو آمار، جلب میکنم، یکی آمار مبتلایان کرونا در ایران ودیگری در بریطانیا

  ▫️امروز منابع رسمی داخلی مبتلایان به کرونا را ۲۳۶۴ نفر اعلام کردند که متاسفانه ۷۲ نفر از آنها جان باختند.
  حالا به آمار مبتلایان به کرونا در بریطانیا دقت بفرمایید، ۳۹۲۳ نفر که از این تعداد ۲۶۹ نفر جان باختند

  ▫️نگاهی به این دو آمار بیاندازید، در کشور ما تقریبا نسبت فوتی ها یک از ۲۳ نفر است در حالیکه بریطانیا یک از چهارده نفر است،!! سوال متخصصین حوزه بهداشت ودرمان شیبان این است که آیا ما خیلی پوست کلفت هستیم یا انگلیسی ها خیلی سوسول!؟ ما امکاناتمان خیلی پیشرفته است یا آنها؟!

  ▫️برای تهیه این مقال گشتی در میان خبرگزاری های داخلی زدم خبر تابناک بسیار جالب توجه بود، این خبرگزاری معتقد بود که آمار فوتی های انگلستان از این تعداد هم فراتر است چرا که خیلی ها در منازل وخیابانها جان میبازند وجزء آمار رسمی بحساب نمی آیند!!!
  راستی آمار خوزستان ۱۷لغایت۱۸ خرداد را داشته باشید، ۸۲۹ نفر مبتلا و ۱۳ نفر فوتی. به عبارتی تقریبا یک از ۶۳ نفر! میبینید تورو خدا یعنی خاص خوزستان دیگه حتی رو دست کشور هم زده! آقا اینطور ادامه بدیم فردا امریکا، انگلیس و اسپانیا وایتالیا *دست به دامن دکتر شریعتی* میشوند که تورو خدا ی راهکاری هم برای ما پیدا کن!، بیخود نیست، این نابغه اینچنین مورد عنایت اقای رییس جمهور قرار گرفته!

  *▫️سیدنشعان البوشوکه*

  نظرات برای این مطلب بسته شده است.


  Sorry, the comment form is closed at this time.