سایت خبری – تحلیلی باران
 • کد خبر : 14766
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 31 مه, 2020 - 00:52
 •   

  پیام تسلیت سیدشریف حسینی در پی درگذشت شیخ منصور عبیداوی

  *پیام تسلیت سیدشریف حسینی در پی درگذشت شیخ منصور عبیداوی* بسم‌الله الرحمن الرحیم «کلُّ مَنْ عَلیها فَان وَ یبقَی وَجْهُ رَبَّک ذوالجلالِ والاکرامِ» خبر درگذشت دوست قدیمی و برادر دلسوز حاج شیخ منصور عبیداوی موجب تألم و تأثر فراوان اینجانب گردید. این ضایعه دردناک را خدمت دوستان، آشنایان، عشیره بزرگ عبیداوی و خانواده ارجمند ایشان […]


  *پیام تسلیت سیدشریف حسینی در پی درگذشت شیخ منصور عبیداوی*
  بسم‌الله الرحمن الرحیم
  «کلُّ مَنْ عَلیها فَان وَ یبقَی وَجْهُ رَبَّک ذوالجلالِ والاکرامِ»
  خبر درگذشت دوست قدیمی و برادر دلسوز حاج شیخ منصور عبیداوی موجب تألم و تأثر فراوان اینجانب گردید. این ضایعه دردناک را خدمت دوستان، آشنایان، عشیره بزرگ عبیداوی و خانواده ارجمند ایشان تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای مرحوم شیخ منصور عزیز، غفران و رحمت الهی مسئلت می‌نمایم.

  نام بزرگ شیخ منصور عبیداوی همواره با اصلاح ذات البین و مودت و دوستی بین مردم به خصوص عشایر و طوایف غیور خوزستان گره خورده به گونه‌ای که همواره پیش‌قدم امور خیر، صلح و سازش و رفع مشکلات وکدورت‌ها بود و حسن رفتارش بر هیچ‌کس پوشیده نیست. درگذشت ایشان را ضایعه‌ای جبران‌ناپذیر می‌دانم و پر کردن جایگاه و احیای نقش برجسته‌اش در بین مردم خوزستان به سادگی امکان‌پذیر نیست ولی امیدوارم جوانان عزیز استان، منش، مرام و رفتار شایسته و خصلت‌های نیکوی شیخ منصور را سرلوحه قرار دهند تا زمینه‌ساز خلق دوستی‌ها و مودت‌ها باشند.

  *سیدشریف حسینی*
  نماینده مردم اهواز در دوره های هشتم و نهم مجلس شورای اسلامی

  نظرات برای این مطلب بسته شده است.


  Sorry, the comment form is closed at this time.