سایت خبری – تحلیلی باران
 • کد خبر : 14340
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 27 آوریل, 2020 - 21:46
 •   

  *🔴نارضایتی مردم از قطعی مکرر آب در ماه رمضان*

  *🔴نارضایتی مردم از قطعی مکرر آب در ماه رمضان* 🔸باران خبر- مردم می گویند قطعی مکرر آب در برخی مناطق اهواز به یک اپیدمی تبدیل شده است. 🔸پس از ایجاد تغییر در مدیریت آبفای اهواز و انتصاب مهندس مریدی بعنوان مدیرعامل این شرکت، نوید ایجاد تغییر در رویه ی قطعی های مکرر آب در مناطق […]

  *🔴نارضایتی مردم از قطعی مکرر آب در ماه رمضان*


  🔸باران خبر- مردم می گویند قطعی مکرر آب در برخی مناطق اهواز به یک اپیدمی تبدیل شده است.

  🔸پس از ایجاد تغییر در مدیریت آبفای اهواز و انتصاب مهندس مریدی بعنوان مدیرعامل این شرکت، نوید ایجاد تغییر در رویه ی قطعی های مکرر آب در مناطق مختلف اهواز و اصلاح شبکه آبرسانی و تغییر کیفیت آب و اصلاح امور تصفیه خانه ها وجود داشت اما پس از گذشت بیش از ۷ ماه از این انتصاب همچنان مشکلات قطعی آب از معضلات شهروندان است.

  🔸شهروندی در گفتگو با این رسانه می گوید: بیش از یکسال است که در منطقه کمپلوی شمالی-لشکر حداقل ۵ ساعت در روز آب قطع میشود و پس از پیگیریها و مراجعاتی که به سازمان آب و فاضلاب داشتیم ، این مقدار قطعی نه تنها کاهش نیافت بلکه از ۵ ساعت در هر روز به ۱۵ ساعت افزایش یافت و ما نمی دانیم به کدام مقام مسئول شکایت خود را ببریم.

  🔸ارسال گزارشات مختلف از سوی شهروندان اهوازی به رسانه ها و انعکاس آن در طول سالهای اخیر چندان مثمر ثمر نبوده و گویی مردم و مسئولین استان با واقعیت میدانی و مشکلات مردم فاصله بسیار زیادی دارند که هر مسئله ای در استان کم کم به بحران بدل می شود.
  🔻باران خبر🔻
  https://t.me/barankhabarir

  نظرات برای این مطلب بسته شده است.


  Sorry, the comment form is closed at this time.