سایت خبری – تحلیلی باران
 • کد خبر : 13972
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 1 آوریل, 2020 - 18:05
 •   

  تازه‌ترین آمار مبتلایان به کرونا در خوزستان

  مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته ۴۴ مورد جدید ابتلا به کرونا ویروس در استان به ثبت رسیده است و مجموع موارد شناسایی شده مثبت ابتلا به این ویروس به ٧۶٢ مورد رسیده است. کاملی مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز دقایقی پیش در خصوص آخرین […]

  مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته ۴۴ مورد جدید ابتلا به کرونا ویروس در استان به ثبت رسیده است و مجموع موارد شناسایی شده مثبت ابتلا به این ویروس به ٧۶٢ مورد رسیده است.

  کاملی مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز دقایقی پیش در خصوص آخرین آمار مبتلایان به کرونا در خوزستان اظهار کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته ۴۴ مورد جدید ابتلا به کرونا ویروس در استان به ثبت رسیده است و مجموع موارد شناسایی شده مثبت ابتلا به این ویروس به ٧۶٢ مورد رسیده است.
  وی افزود: ‌این آمار به تفکیک شهرستان‌ها شامل اهواز ۱۶ نفر، آبادان٨ نفر، باوی ٧ نفر، کارون٢ نفر، خرمشهر ٢ نفر، ماهشهر ۵ نفر، دزفول١ نفر، شادگان١ نفر، امیدیه ١ نفر و مسجدسلیمان ١ نفر می‌باشد.
  مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اهواز با اشاره به ٢ مورد فوتی در ۲۴ ساعت گذشته عنوان کرد: متاسفانه تاکنون ٨٧ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در استان جان خود را از دست داده‌اند که به تفکیک یک نفر در ماهشهر و یک نفر در باوی می‌باشد.
  وی افزود: با تلاش‌های شبانه‌روزی کادر درمان تاکنون ۴۸۴ نفر از بیماران بهبود یافته‌اند و هم اکنون تعداد افراد بستری مثبت و مشکوک به کرونا در بیمارستان رازب ١٠١ نفر می‌باشند./فارس

  برچسب ها :

  نظرات برای این مطلب بسته شده است.


  Sorry, the comment form is closed at this time.