سایت خبری – تحلیلی باران
 • کد خبر : 13877
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 27 مارس, 2020 - 00:34
 •   

  ▫ریاست صنعت و معدن حمیدیه؛ 🔴مردم و بازاریان در مبارزه با ویروس کورنا سنگ تمام گذاشتند*

  *▫ریاست صنعت و معدن حمیدیه؛* *🔴مردم و بازاریان در مبارزه با ویروس کورنا سنگ تمام گذاشتند* 🔸باران خبر- ریاست صنعت و معدن حمیدیه گفت: از همکاری داوطلبانه بازاریان و کسبه شهر حمیدیه در تعطیلی مراکز خرید و بازار‌ برای جلوگیری از شیوع کرونا تشکر و قدردانی نمود. 🔸عباس حیدری خطاب به اصناف مختلف و بازاریان […]

  *▫ریاست صنعت و معدن حمیدیه؛*

  *🔴مردم و بازاریان در مبارزه با ویروس کورنا سنگ تمام گذاشتند*

  🔸باران خبر- ریاست صنعت و معدن حمیدیه گفت: از همکاری داوطلبانه بازاریان و کسبه شهر حمیدیه در تعطیلی مراکز خرید و بازار‌ برای جلوگیری از شیوع کرونا تشکر و قدردانی نمود.

  🔸عباس حیدری خطاب به اصناف مختلف و بازاریان گفت: از همکاری و دلسوزی تمامی بازاریان و کسبه ارجمند و فهیم در شهر‌ستان حمیدیه که با تعطیلی بازار و کسب و کار خود؛ فرهنگ انسان محور و همنوع دوستی خود را به نمایش گذاشتند، قدردانی می‌نمایم و مطمئنم با وجود گذشت آنان از کسب و درآمدشان، این اقدام نزد خداوند متعال و مردم بی اجر و مزد نخواهد ماند و از خداوند، جبران خسارت و رزق و روزی دوچندان و برکت برایشان آرزومندم.

  🔸ریاست صنعت و معدن حمیدیه افزود: این اقدام مدنی نشان داد که برای کسبه و بازاریان حمیدیه، سلامت مردم بیش از هر چیز اهمیت دارد و لذا صاحبان اماکن تجاری و مغازه‌ها نیز در اجاره‌ها و هزینه‌ها رعایت حال افراد را نموده و بزرگ‌منشی و سخاوت خود را نشان دهند.

  🔸وی با بیان اینکه اقدامات و فعالیت های اداره صنعت و معدن در مسیر پیشگیری از بیماری کرونا در حال پیگیری است، گفت: آگاهی بخشی به جامعه با بهره گیری از بستر رسانه ها در اولویت است تا مشارکت مردم در این راستا جلب شود و آندسته از اصناف که کمتر این بیماری را جدی گرفته اند ، به صنوف و بازاریان دیگر ملحق شوند تا از این برهه حساس و آسیب جدی اجتماعی عبور کنیم.

  🔸حیدری افزود: بدیهی است که زحمات شبانه روزی شورای تامین شهرستان حمیدیه و در راس آنها آقایان هاشمی فرماندار محترم و امیری دادستان محترم شهرستان غیرقابل انکار است.

  🔶حیدری ضمن تاکید بر نقش رسانه و فضای مجازی گفت: از همه خبرنگاران و اصحاب رسانه که در امر اطلاع رسانی به مردم خوب عمل کرده اند، تشکر می کنم، انشالله در جشن پیروزی بر این ویروس از زحمات آنها نیز تشکر کنیم.

  نظرات برای این مطلب بسته شده است.


  Sorry, the comment form is closed at this time.