سایت خبری – تحلیلی باران
 • کد خبر : 13561
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 3 فوریه, 2020 - 17:21
 •   

  *🔴همه خواهند آمد…*/▫سید لطیف فاضلی

  *🔴همه خواهند آمد…* *▫سید لطیف فاضلی* 💠انتخابات مجلس یازدهم با حذف اکثریت کاندیداهای اصلاح طلب در اهواز و حذف چهره مطرح حوزه اصولگرایی که میتوانست منجی لیست اصولگرایان باشد، در حال پیگیری است و مردم به دقت فعل و انفعالات انتخابات را پیگیری می کنند. 💠با توجه به تاکید مقام معظم رهبری بر *مشارکت حداکثری* […]

  *🔴همه خواهند آمد…*

  *▫سید لطیف فاضلی*

  💠انتخابات مجلس یازدهم با حذف اکثریت کاندیداهای اصلاح طلب در اهواز و حذف چهره مطرح حوزه اصولگرایی که میتوانست منجی لیست اصولگرایان باشد، در حال پیگیری است و مردم به دقت فعل و انفعالات انتخابات را پیگیری می کنند.

  💠با توجه به تاکید مقام معظم رهبری بر *مشارکت حداکثری* همه آحاد مردم در انتخابات و لزوم پررنگ کردن صفوف مومنین و ایجاد حماسه ای ستودنی و برگ زرین دیگری در کارنامه انقلاب، باید با مشارکت حداکثری در جهت تقویت روحیه مردم سالاری و جمهوریت نظام گام به سوی آینده ای توام با پیروزی در عرصه های داخلی و بین المللی برداشت.

  💠بدیهی است که هیئت نظارت با بررسی صلاحیت ها و با توجه به مستندات، دست به رد بسیاری از کاندیداها زد؛ که این مستندات مبتنی بر گزارشات بوده است یا اسناد متقن و مستدل خود محل مناقشه است؛ اما این پایان ماجرا نیست و بسیاری هم مستنداتی برای رد آنها وجود داشت که نسبت به آنها با رآفت و عطوفت برخورد شد.

  💠افراد ذینفوذ توانستند براحتی صلاحیت خود را دریافت کرده و کاندیداهایی که کمتر با نوع کارکرد این هیئت آشنا بودند، نتوانستند از سد محکم شورای نگهبان عبور کنند و حقانیت خود را ثابت کنند.

  💠این درحالیست که تنها از سبد موجود در عرصه انتخابات ، باید دست به انتخاب زد؛ که نبود همه سلیقه ها نقصانی است که دست اندرکاران نظام مقدس جمهوری اسلامی باید به آن توجه جدی داشته باشند.

  💠با تمام این تفاسیر و در جهت تقویت وجه ی دموکراتیک نظام باید در انتخابات دوم اسفند با تمام قوا به صحنه آمده و صرفنظر از رنگ و نژاد و هر سلیقه ای، همه برای حفظ مصالح کشور حضور پررنگی را تجربه کنیم.

  نظرات برای این مطلب بسته شده است.


  Sorry, the comment form is closed at this time.