سایت خبری – تحلیلی باران
 • کد خبر : 13442
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 22 اکتبر, 2019 - 05:50
 •   

  🔴جوابیه اداره کل آموزش و پرورش خوزستان

  *🔴جوابیه اداره کل آموزش و پرورش خوزستان* در پی انتشار مطلبی در *پایگاه خبری باران خبر* تحت عنوان ” استخدام های اخیر آموزش و پرورش چگونه انجام شد؟” اداره کل آموزش و پرورش خوزستان جوابیه ای منتشر کرد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان در این جوابیه آمده است: […]

  *🔴جوابیه اداره کل آموزش و پرورش خوزستان*

  در پی انتشار مطلبی در *پایگاه خبری باران خبر* تحت عنوان ” استخدام های اخیر آموزش و پرورش چگونه انجام شد؟” اداره کل آموزش و پرورش خوزستان جوابیه ای منتشر کرد.

  به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان در این جوابیه آمده است:

  در ارتباط با مطلب گفته شده در متن خبر آن پایگاه خبری، به اطلاع می رساند که آموزش و پرورش خوزستان هیچ گونه استخدام جدیدی را انجام نداده است و موضوع صرفا در خصوص تبدیل وضعیت نیروهای پیش دبستانی، خرید خدمات، حق التدریس و نهضت سوادآموزی بوده که بر اساس بخش نامه وزارتی شماره ۷۱۰/۵ مورخ ۹۸/۰۱/۳۱ (ناظر بر قانون اصلاح تبصره ۱۰ ماده ۱۷ قانون تعیین تکلیف نیروهای حق التدریس و آموزشیاران سوادآموزی مصوب مجلس شورای اسلامی) انجام شده است.

  در این خصوص نیز ذکر چند نکته الزامی است:

  ۱. بر اساس قانون فوق الذکر که به تصویب نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی رسیده است آموزش و پرورش مکلف شده، همه نیروهایی را که صورت ذیل با آموزش و پرورش همکاری داشته اند به صورت حق التدریس به کارگیری کند.

  الف) مربیان پیش دبستانی مدارس دولتی یا مهدکودک هایی که ضمیمه مدارس دولتی هستند به شرط دریافت حقوق از اعتبارات دولتی (در بازه زمانی ۷۹ تا قبل از ۹۱)

  ب) نیروهای خرید خدمات آموزشی که در سالهای ۸۷ تا ۸۹ با آموزش و پرورش همکاری داشته اند.

  پ) نیروهای حق التدریس غیر مستمر که به هر علت در کار خود وقفه داشتند به شرط ارائه کد پرسنلی یا ابلاغ غیر موظف و یا اسناد حسابداری (بازه زمانی ۷۹ تا قبل از ۹۱)

  ت) آموزشیاران نهضت سواد آموزی که از ۷۹ تا قبل از سال ۹۲ با آموزش و پرورش همکاری داشته و حداقل ۲ سوادآموز را در هر نیمسال تحت پوشش خود قرار داده اند.

  ۲. روند رسیدگی به پرونده های افراد فوق الذکر در قالب ۳ کارگروه در سطح منطقه، استان و وزارت بررسی و دنبال شد و پس از تایید پرونده ها توسط کارگروه های ۳ گانه روند به کارگیری افراد به صورت نیروی حق التدریس تایید گردید.

  ۳. در شهرستان ایذه ۱۰۰ نفر که اغلب از نیروهای آموزشیار شاغل در منطقه بودند بر اساس بخشنامه فوق الذکر، به عنوان نیروی حق التدریس تبدیل شدند. ولی با توجه به اینکه شهرستان ایذه نیروی انسانی جدیدی نیاز نداشت این نیروها به عنوان نیروی مازاد اعلام شدند و بنا بر تصمیم کارگروه سازماندهی استان، این نیروها بر اساس امتیاز بندی در سایر شهرستانهایی که دارای کمبود نیروی انسانی بودند سازماندهی شده اند.
  🔻باران خبر🔻
  http://t.me/barankhabarir

  نظرات برای این مطلب بسته شده است.


  Sorry, the comment form is closed at this time.