سایت خبری – تحلیلی باران
 • کد خبر : 13353
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 3 سپتامبر, 2019 - 12:50
 •   

  پروژه مجتمع پرورش ماهی شهید احمدیان برق دار می شود

  *?پروژه مجتمع پرورش ماهی شهید احمدیان برق دار می شود* ?باران خبر- مراسم کلنگ زنی و آغاز عملیات اجرایی پروژه شبکه داخلی برق مجتمع پرورش ماهی شهید احمدیان با حضور سامری نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی و مودت فرماندار این شهرستان و ریاست شیلات و معاون اداره تعاون استان؛ برگزار شد. ?در این […]

  *?پروژه مجتمع پرورش ماهی شهید احمدیان برق دار می شود*

  ?باران خبر- مراسم کلنگ زنی و آغاز عملیات اجرایی پروژه شبکه داخلی برق مجتمع پرورش ماهی شهید احمدیان با حضور سامری نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی و مودت فرماندار این شهرستان و ریاست شیلات و معاون اداره تعاون استان؛ برگزار شد.

  ?در این مراسم عملیات اجرایی پروژه شبکه داخلی برق مجتمع پرورش ماهی به طول ۲۸ کیلومتر آغاز شد و عبدالله سامری ضمن ابراز خرسندی بدلیل حمایت مسئولین از تولید و بخصوص در حوزه آبزی پروری، ابراز امیدواری کرد که با افتتاح این طرح گام بلندی در برطرف شدن مشکلات تولیدکنندگان برداشته شود.

  ?جناب آقای مودت فرماندار محترم شهرستان خرمشهر نیز بر رفع موانع و حمایت همه جانبه از تولید در شهرستان خرمشهر تاکید کردند. ‌ ‌‌ ‌جناب مهندس افتخاری نسب نیز با گرامی داشت سالگرد شهادت شهیدان رجایی و باهنر اطلاعاتی در مورد پروژه را بیان نمودند.

  ? مهندس محمد ناصری مدیر عامل شرکت تامین نیاز اروندان گفت: این پروژه با مبلغی بالغ بر ۸۵ میلیارد ریال و با عنایت سازمان برنامه و بودجه استان تامین شده است که ثمرات اجرایی شدن آن‌بهبود و افزایش پرورش آبزیان در استان خوزستان را بهمراه خواهد داشت.

  ?ایشان افزود:‌ مجتمع پرورش ماهی شهید احمدیان از بزرگترین مجتمع های پرورش ماهی کشور و منطقه با ۸۸ شرکت فعال و با اشتغالزایی ۱۰۰۰ نفر بصورت مستقیم و ۲۰۰۰ نفر غیر مستقیم سهم بسزایی در اشتغالزایی ،تولید و صادرات منطقه را دارا می باشد.

  ▫ادامه مطلب: ??

  پروژه مجتمع پرورش ماهی شهید احمدیان برق دار می شود

  برچسب ها :

  نظرات برای این مطلب بسته شده است.


  Sorry, the comment form is closed at this time.