سایت خبری – تحلیلی باران
 • کد خبر : 13326
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 21 آگوست, 2019 - 23:28
 •   

  ▫نایب ریئس شورای شهرشیبان در گفتگو با رسانه ها؛ *?شهردار شیبان عملکرد موفقی ندارد/فرصت خدمت به مردم را به دیگر جوانان بسپاریم*

  ▫نایب ریئس شورای شهرشیبان در گفتگو با رسانه ها؛ *?شهردار شیبان عملکرد موفقی ندارد/فرصت خدمت به مردم را به دیگر جوانان بسپاریم* ?باران خبر- محمد باوی با بیان اینکه حدود بیش از دوسال از انتخاب شهردار دوره پنجم شورای شهر می‌گذرد و امید و انتظار آن می رفت که با انتخاب یک شهردار بومی و […]

  ▫نایب ریئس شورای شهرشیبان در گفتگو با رسانه ها؛

  *?شهردار شیبان عملکرد موفقی ندارد/فرصت خدمت به مردم را به دیگر جوانان بسپاریم*

  ?باران خبر- محمد باوی با بیان اینکه حدود بیش از دوسال از انتخاب شهردار دوره پنجم شورای شهر می‌گذرد و امید و انتظار آن می رفت که با انتخاب یک شهردار بومی و آشنا به امور شهر شاهد دوره‌ای موفق، کارآمد و پرافتخار در مدیریت شهری شیبان باشیم، گفت: بنظر می‌رسد که شهردار و همکاران ایشان در شهرداری تعامل سازنده و قابل قبولی با شورای شهر ندارند و اساساً خود را ملزم به چنین تعاملی نمی‌دانند و متاسفانه کارهای انجام شده، نیازهای واقعی شهر نبوده و اکثر کارها در امور زیبا سازی صورت گرفته است؛ که ضروری ست نسبت به امور مهم و زیرساخت شهر گامهای موثری بردارند.

  ?باوی با اشاره به استعدادهای جوانان شهر شیبان گفت: با توجه به سپری شدن بیش از دو سال از حضور شهردار، شاهد نارضایتی مردم از وضعیت فعلی هستیم که شهرداری در انجام پروژه های عمرانی به نحوه احسن موفق نبوده است اما مسئله به معنای نفی استعدادهای جوانان شهر شیبان نیست و باید به دیگران نیز میدان داده شود.

  ?وی همچنین از نحوه کار پیمانکار خدمات شهری و پیمانکار فضای سبز در امر نگهداری و همچنین جمع اوری زباله ها و چمن زنی و هرس کاری انتقاد کرد.
  ?عضو شورای شهر شیبان گفت: در جاهای مختلف فضای مجازی مانند کانال های خبری و گروها، حضوری و تماسهای فراوان؛ شاهد اعتراض و نارضایتی مردم و فعالان این شهر هستیم.
  ?محمدباوی گفت: مکرر به شهردار تذکر داده شده است لکن همچنان بدون ذره ای تغییر شاهد آن هستیم که در پروسه کارهای عمرانی مانند پروژه فاضلاب بازار شهر و روکش آسفالت معابر و خیابان های شهر تکمیل نشده و همچنان در این مقوله بدون رعایت استاندارهای لازم به مشغول بکار است.

  ?وی افزود: پروژهایی مانند آسفالت چندین خیابان در مناطق مختلف بدون کار کارشناسی و طی کردن مراحل فنی کار شده است و مردم از چنین عملکردی رضایت ندارند‌.

  نظرات برای این مطلب بسته شده است.


  Sorry, the comment form is closed at this time.