سایت خبری – تحلیلی باران
 • کد خبر : 13304
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 18 آگوست, 2019 - 13:52
 •   

  ▫بزودی در شهرستان شادگان؛ *?آغاز ساخت اسکله گردشگری بندر شادگان*

  ▫▫بزودی در شهرستان شادگان؛ *?آغاز ساخت اسکله گردشگری بندر شادگان* ?باران خبر- در ادامه پیگیرهای نماینده شادگان نشستی با مدیرکل سازمان بنادر و دریانوردی خوزستان برگزار شد. ?در این نشست شیخ مجید ناصری نژاد نماینده شادگان شروع بکار مجدد بندر را یک غنیمت شمرده و گفت: بندر شادگان بعد از مدتی که بخاطر مشکلات اقتصادی […]

  ▫▫بزودی در شهرستان شادگان؛

  *?آغاز ساخت اسکله گردشگری بندر شادگان*

  ?باران خبر- در ادامه پیگیرهای نماینده شادگان نشستی با مدیرکل سازمان بنادر و دریانوردی خوزستان برگزار شد.


  ?در این نشست شیخ مجید ناصری نژاد نماینده شادگان شروع بکار مجدد بندر را یک غنیمت شمرده و گفت: بندر شادگان بعد از مدتی که بخاطر مشکلات اقتصادی کشور کم رونق شده بود با پیگیری های صورت گرفته توسط عوامل مختلف دوباره فعال شد و امیدواریم با حضور تاجران کوچک و بزرگ و حمایت همه جانبه مسولین ذیربط روز به روز بر رونق ان افزوده شود.

  ?ناصری نژاد با تاکید بر تکمیل زیرساخت های بندر شادگان گفت: سرعت عمل برای تکمیل‌زیرساخت های بندر شادگان ضروری است و افزایش تعداد جرثقیل و ساماندهی گروه های تخلیه و بارگیری میتواند بر کیفیت و سرعت کار بندر بیفزاید.

  ?نماینده شادگان گفت: پروژه های تعمیرات اساسی بندر و سیستم اطفا حریق و آتش نشانی بندر شادگان که از سال گذشته آغاز شده اند باید هرچه سریعتر به اتمام برسند و همچنین ساختمان ارزیابی که کار ساخت آن به اتمام رسیده است مجهز به وسایل و امکانات شود.

  ?وی افزود: نمازخانه و رستوران و مهمانسرا از ملزومات آن بندر است ‌که باید در برنامه ساخت بندر قرار بگیرد.

  ?حجت الاسلام و المسلمین ناصری نژاد عنوان کرد: بندر شادگان علاوه بر کار تجارت ظرفیت بسیار خوبی برای گردشگری دارد و با کمی برنامه ریزی میتوان این ظرفیت را احیا کرد، همچنان که در کنار این بندر اسکله صیادی هم برپا شده است.

  ?در این جلسه دریس مدیرکل سازمان بنادر و دریانوردی ضمن تشکر از پیگیری ها و مساعدت نماینده شادگان در امور بندر شادگان گفت: در رابطه با اسکله گردشگری که به پیشنهاد اقای ناصری نژاد بود ، پکیجی آماده کردیم که مصوب شده و امید داریم قبل از پایان سال شاهد آغاز عملیات ساخت این پروژه باشیم.

  نظرات برای این مطلب بسته شده است.


  Sorry, the comment form is closed at this time.