سایت خبری – تحلیلی باران
 • کد خبر : 13301
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 18 آگوست, 2019 - 12:56
 •   

  ?نشست بنیاد مهدویت شهرستان کارون برگزار شد

  *?نشست بنیاد مهدویت شهرستان کارون برگزار شد* ?باران خبر- نشست بنیاد مهدویت استان خوزستان در شهرستان کارون با حضور سید احمد پورفرجی مدیریت بنیاد مهدویت استان برگزار شد. ?در این نشست ، پورفرجی با تبیین آرمانها و اهداف بنیاد مهدویت و لزوم انجام تکالیف شرعی نسبت به مسئله مهدویت گفت: همه ما نسبت به امام […]

  *?نشست بنیاد مهدویت شهرستان کارون برگزار شد*

  ?باران خبر- نشست بنیاد مهدویت استان خوزستان در شهرستان کارون با حضور سید احمد پورفرجی مدیریت بنیاد مهدویت استان برگزار شد.

  ?در این نشست ، پورفرجی با تبیین آرمانها و اهداف بنیاد مهدویت و لزوم انجام تکالیف شرعی نسبت به مسئله مهدویت گفت: همه ما نسبت به امام زمان خود مسئولیتی داریم که باید ادا کنیم و اگر عدم شناخت جوانان در منطقه وجود داشته باشد باید با برطرف کردن شبهات و برگزاری جلسات و آموزش آنان به مهدویت بعنوان یکی از مهمترین مباحث دینی اولویت داده شود.

  ?در ادامه این نشست؛ گزارشی از سوی فلاحی مسئول بنیاد مهدویت شهرستان کارون ارائه شد و مقرر گردید طی ماه آینده، مکان بنیاد و چارت سازمانی آن تکمیل و ارائه گزارشات عملکرد توسط اعضای شورای مرکزی آن انجام شود.

  ?لازم به ذکر است که بنیاد مهدویت در نظر دارد با برگزاری زیارت آل یاسین در روزهای جمعه هر هفته بصورت همزمان در سراسر استان، بانگ یا مهدی (عج) را طنین انداز کند.

  نظرات برای این مطلب بسته شده است.


  Sorry, the comment form is closed at this time.