سایت خبری – تحلیلی باران
 • کد خبر : 13295
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 18 آگوست, 2019 - 03:14
 •   

  ▫قابل توجه برخی نمایندگان ادوار و غیر ادواری؛ *?بیل زنی باغچه خودت را بیل بزن*

  ▫قابل توجه برخی نمایندگان ادوار و غیر ادواری؛ *?بیل زنی باغچه خودت را بیل بزن* ?اینروزها مشاهده می شود که نمایندگانی که از استقبال عمومی در حوزه انتخابیه خود برخوردار نیستند سعی دارند با جذب آراء مردم حوزه انتخابیه همجوار، آرای مورد نیاز خود را در مجلس یازدهم بدست آورند. ?در واقع دشت آزادگان با […]

  ▫قابل توجه برخی نمایندگان ادوار و غیر ادواری؛

  *?بیل زنی باغچه خودت را بیل بزن*

  Gardener digging in a garden with a spade. Man using a big shovel for digging old lawn. Soil preparing for planting in spring. Hands in motion.


  ?اینروزها مشاهده می شود که نمایندگانی که از استقبال عمومی در حوزه انتخابیه خود برخوردار نیستند سعی دارند با جذب آراء مردم حوزه انتخابیه همجوار، آرای مورد نیاز خود را در مجلس یازدهم بدست آورند.

  ?در واقع دشت آزادگان با داشتن “روستای شریعتی” که با یک پل بر روی رودخانه کرخه از شهر حمیدیه جدا شده است، محل تزاحم آراء حوزه انتخابیه اهواز و دشت آزادگان است که گفته میشود برخی نمایندگان ادوار در شهر حمیدیه؛ با تصمیم سازی در این شهر؛ سعی بر آن دارد تا رای این حوزه انتخابیه را به سمت دشت آزادگان سوق دهند.

  ?با توجه به اینکه مسائل و مشکلات شهرستان حمیدیه با حوزه انتخابیه اهواز مرتبط است؛ مطمئنا نمایندگان اهواز باید نسبت به آنها پاسخگو باشند و سوق دادن آراء بسمت دشت آزادگان نباید کار صحیحی تلقی گردد.

  ?مطمئنا روش صحیح تبلیغات و رای آوری نمایندگان، عملکرد صحیح آنان است که مورد قضاوت مردم قرار خواهد گرفت و به جای دست اندازی به حوزه ی انتخابیه دیگر؛ باید گفت: *تو اگر بیل زنی باغچه خودت را بیل بزن*
  ?باران خبر?
  http://t.me/barankhabarir

  نظرات برای این مطلب بسته شده است.


  Sorry, the comment form is closed at this time.