سایت خبری – تحلیلی باران
 • کد خبر : 13265
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 15 آگوست, 2019 - 21:54
 •   

  ناصری نژاد نماینده مردم شریف شادگان در مجلس شورای اسلامی: انهار و زهکش های شادگان لایروبی شدند.

  ✳ ناصری نژاد نماینده مردم شریف شادگان در مجلس شورای اسلامی: انهار و زهکش های شادگان لایروبی شدند. ✅ مجید ناصری نژاد نماینده مردم شادگان از اجرای عملیات لایروبی انهار و زهکش های شادگان خبر داد و گفت: از ابتدای اردیببهشت تاکنون در مناطق مختلف شادگان عملیات لایروبی انهار، کانال ها و زهکش ها توسط […]

  ✳ ناصری نژاد نماینده مردم شریف شادگان در مجلس شورای اسلامی:
  انهار و زهکش های شادگان لایروبی شدند.

  ✅ مجید ناصری نژاد نماینده مردم شادگان از اجرای عملیات لایروبی انهار و زهکش های شادگان خبر داد و گفت: از ابتدای اردیببهشت تاکنون در مناطق مختلف شادگان عملیات لایروبی انهار، کانال ها و زهکش ها توسط جهاد کشاورزی شادگان انجام گرفته است.

  ?این نماینده مجلس با یادآوری سفر غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان به شادگان گفت: الحمدالله در سفر ایشان مصوب شد ۱۵ بیل مکانیکی در مناطق مختلف شادگان اقدام به لایروبی انهار کنند تا کشاورزان، خصوصا کشاورزان مناطق سیل زده برای استفاده از آنها مشکلی نداشته باشند.

  ?وی ادامه داد: خوشبختانه این پروژه بی نظیر در مدت کمتر از ۴ ماه اجرایی شد و کشاورزان شادگانی برای کشت تابستانه و پائیزه از آن
  بهره مند شده اند.

  ?نماینده مردم شادگان گفت: در بازه ۳ ساله ۹۵ تا ۹۷ ، با کمک ارگان های مختلف توانستیم تقریبا تمامی انهار شادگان به طول بیش ۳۲۰ کیلومتر را لایروبی کنیم، اما با توجه به سیل فروردین ۹۸ و انتقال گل و لای به انهار، مجددا لازم بود بسیاری از این انهار ظرف مدت کوتاهی لایروبی شوند.

  ?ناصری نژاد گفت: بیش از ۸۰۰ هزار اصله نخل و بالغ بر ۲۰ هزار هکتار زمین زراعی از این پروژه ارزشمند استفاده خواهند کرد.


  ? گفتنی است عملیات لایروبی باعث تقویت سرعت آبرسانی و افزایش کیفیت و در نتیجه افزایش بهره وری کشاورزی می شود.

  نظرات برای این مطلب بسته شده است.


  Sorry, the comment form is closed at this time.