سایت خبری – تحلیلی باران
 • کد خبر : 13177
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 28 جولای, 2019 - 22:15
 •   

  دیدار مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری و توسعه اروند با سفیر ارمنستان در ایران

  دیدار مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری و توسعه اروند با سفیر ارمنستان در ایران مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری و توسعه منطقه آزاد اروند با آرتاشس تومانیان سفیر جمهوری ارمنستان در ایران دیدار و در خصوص گسترش روابط تجاری و اقتصادی گفتگو کردند. به گزارش باران خبر-کمال رضایی گفت: در این دیدار که در سفارت ارمنستان در […]

  دیدار مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری و توسعه اروند با سفیر ارمنستان در ایران

  مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری و توسعه منطقه آزاد اروند با آرتاشس تومانیان سفیر جمهوری ارمنستان در ایران دیدار و در خصوص گسترش روابط تجاری و اقتصادی گفتگو کردند.


  به گزارش باران خبر-کمال رضایی گفت: در این دیدار که در سفارت ارمنستان در ایران صورت گرفت، سفیر ارمنستان آمادگی خود را برای بازدید از منطقه آزاد اروند و شهرهای آبادان و خرمشهر اعلام کرد.

  مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری و توسعه اروند افزود: در این دیدار تفاهم نامه ای به منظور گسترش روابط تجاری و اقتصادی و همکاری های مشترک امضاء شد.

  وی با اشاره به اهمیت فعالیت های اقتصادی گفت : ایجاد نمایشگاه دائمی محصولات ایران در ارمنستان و ایجاد بسترهای لازم به منظور توسعه فعالیت های اقتصادی مشترک نیز از مهمترین محورهای این دیدار بود.

  ارمنستان به عنوان تنها عضو منطقه قفقاز در اتحادیه اقتصادی اورآسیا از طریق مرز جنوبی اش با ایران به تجارت آزاد می پردازد.

  برچسب ها :

  نظرات برای این مطلب بسته شده است.


  Sorry, the comment form is closed at this time.