سایت خبری – تحلیلی باران
 • کد خبر : 13084
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 6 آگوست, 2019 - 23:43
 •   

  مراسم تجلیل از خبرنگاران منطقه آزاد اروند برگزار شد

  مراسم تجلیل از خبرنگاران منطقه آزاد اروند برگزار شد به مناسبت روز خبرنگار مراسم تجلیل از اهالی رسانه آبادان و خرمشهر برگزار شد. به گزارش باران خبر- این مراسم صبح امروز با حضور معاونین فرهنگی و سرمایه گذاری، مدیر حوزه مدیرعامل ، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیر روابط عمومی و امور بین الملل این […]

  مراسم تجلیل از خبرنگاران منطقه آزاد اروند برگزار شد

  به مناسبت روز خبرنگار مراسم تجلیل از اهالی رسانه آبادان و خرمشهر برگزار شد.

  به گزارش باران خبر- این مراسم صبح امروز با حضور معاونین فرهنگی و سرمایه گذاری، مدیر حوزه مدیرعامل ، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیر روابط عمومی و امور بین الملل این سازمان و روسای ارشاد آبادان و خرمشهر برگزار شد.

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد منطقه آزاد اروند هم ضمن تبریک این روز از راه‌اندازی خانه مطبوعات اروند خبر داد و گفت: مکاتبات لازم انجام‌شده تا خبرنگاران منطقه آزاد اروند صاحب صنف و خانه مطبوعات شوند.

  همایون قنواتی افزود: با راه‌اندازی این خانه، تمام فعالیت‌های مطبوعاتی از طریق آن انجام خواهد شد و مواردی همچون بیمه، دوره‌های آموزشی و دانش‌افزایی و مراسم‌های ویژه خبرنگاران با هماهنگی این خانه مطبوعات برگزار خواهند شد.

  وی از اعلام فراخوان تشکیل هیئت مؤسس خانه مطبوعات اروند بعد از فرارسیدن عید غدیر خبر داد.

  سخنگو و مدیر حوزه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند همچنین ضمن تبریک این روز بر لزوم ترویج مهارت سواد رسانه‌ای برای آحاد جامعه تاکید کرد و گفت : سواد رسانه ای نقش انکارناپذیری در تشخیص افراد نسبت به مطالب مفید و غیر مفید و همچنین درست و غلط بودن محتوای رسانه ها دارد.

  سید ابراهیم میرموسوی ایجاد بستر مناسب برای توسعه این امر را تعامل دو سویه اصحاب رسانه و مسئولین عنوان کرد و افزود: باید بپذیریم با علم جدیدی روبرو هستیم که ضرورت و اهمیت آن در دنیای امروز کمتر از سواد خواندن و نوشتن نیست.

  وی خاطر نشان کرد: سازمان منطقه آزاد اروند آمادگی دارد تا برای مصونیت جامعه در برابر فقدان این مهارت و بهره وری موثر از رسانه ها کمک کند.

  در پایان این مراسم از خبرنگاران منطقه توسط معاونین و مدیران این سازمان تجلیل و از پوستر نخستین جشنواره مطبوعات اروند رونمایی شد.

  نظرات برای این مطلب بسته شده است.


  Sorry, the comment form is closed at this time.