سایت خبری – تحلیلی باران
 • کد خبر : 13070
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 8 آگوست, 2019 - 23:23
 •   

  سازمان منطقه آزاد اروند ۹۰ میلیارد تومان در فرودگاه آیت اله جمی هزینه کرده است

  سازمان منطقه آزاد اروند ۹۰ میلیارد تومان در فرودگاه آیت اله جمی هزینه کرده است معاون فنی و امور زیربنایی سازمان منطقه آزاد اروند: تا کنون نزدیک به ۹۰میلیارد تومان در فرودگاه بین المللی آیت اله جمی هزینه کرده ایم. به گزارش باران خبر به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطه […]

  سازمان منطقه آزاد اروند ۹۰ میلیارد تومان در فرودگاه آیت اله جمی هزینه کرده است

  معاون فنی و امور زیربنایی سازمان منطقه آزاد اروند: تا کنون نزدیک به ۹۰میلیارد تومان در فرودگاه بین المللی آیت اله جمی هزینه کرده ایم.

  به گزارش باران خبر به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطه آزاد اروند؛ موعود شمخانی در جلسه ای که با حضور مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران ، معاون برنامه ریزی دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند برگزار شد؛ گفت: سازمان منطقه آزاد اروند تا کنون مبلغی حدود ۹۰ میلیارد تومان در قسمت های vip، cip،فضای سبز و دیگر بخش های فرودگاه بین المللی آیت اله جمی هزینه کرده اما نتیجه حاصله چیزی نبوده که بخواهد باعث افتخارمان باشد.

  موعود شمخانی افزود: طبق تفاهم نامه ای که در سال ۱۳۹۳ میان سازمان منطقه آزاد اروند و شرکت فرودگاه های کشور بسته شد( که جزو اولین تفاهمنامه هایی بود که این سازمان با یک ارگان دیگر جهت همکاری های مشترک منعقد نمود)، قرار شد که بر اساس آن سازه ترمینال حج فرودگاه مهرآباد به منطقه آزاد اروند منتقل شود.

  وی خاطرنشان کرد: وقتی سازه به اتمام رسید در یک تفاهم نامه دیگر که در سال ۱۳۹۴ بسته شد، قرار بر این شد سویل را سازمان منطقه آزاد اروند بر عهده گیرد و خرید را شرکت فرودگاه های کشور؛ دقیقا اولین چکی که اسماعیل زمانی در دوره مدیرعاملی شان صادر کرد خرید دستگاه (ils) بود که انجام آن ۳سال به طول انجامید.

  معاون فنی و امور زیربنایی سازمان منطقه آزاد اروند فرودگاه بین المللی آیت اله جمی آبادان را پیشانی این منطقه توصیف کرد که برای سازمان منطقه آزاد اروند از اهمیت ویژه ای برخوردار است و ابراز امیدواری کرد با روی کار آمدن مدیریت جدید در شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، مشکلات باقی مانده در تفاهمنامه فی مابین این شرکت و سازمان، حل شود.

  نظرات برای این مطلب بسته شده است.


  Sorry, the comment form is closed at this time.