سایت خبری – تحلیلی باران
 • کد خبر : 13051
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 9 آگوست, 2019 - 13:26
 •   

  *?نشست بررسی مشکلات مناطق غرب اهواز برگزار شد*

  *?نشست بررسی مشکلات مناطق غرب اهواز برگزار شد* ? نشست بررسی مسائل و مشکلات عمرانی مناطق غرب اهواز ۱۷ مرداد به ریاست معاون عمرانی استانداری خوزستان و با حضور تعدادی از مدیران کل و مسوولان استان برگزار شد. ?در این نشست کاظم نسب الباجی نماینده اهواز در مجلس شورای اسلامی و مسئولانی از شهرداری اهواز، […]

  *?نشست بررسی مشکلات مناطق غرب اهواز برگزار شد*


  ? نشست بررسی مسائل و مشکلات عمرانی مناطق غرب اهواز ۱۷ مرداد به ریاست معاون عمرانی استانداری خوزستان و با حضور تعدادی از مدیران کل و مسوولان استان برگزار شد.

  ?در این نشست کاظم نسب الباجی نماینده اهواز در مجلس شورای اسلامی و مسئولانی از شهرداری اهواز، اداره کل راه و شهرسازی، شرکت آب و فاضلاب، شرکت گاز ، آموزش و پرورش ، نوسازی مدارس و نیز مسئولان دفاتر تسهیل گری مستقر در مناطق ملاشیه، عین دو، کوی علوی و کوی سیاحی حضور داشتند.

  ?در نشست فوق مسئولان دفاتر تسهیلگری مسائل و مشکلات عمده مناطق چهارگانه را بیان کردند و مسئولان حاضر در جلسه از جهت مربوط به دستگاه خود راه حل هایی را مطرح کردند.

  ?در ادامه فاضل عبیات، معاون امور عمرانی استانداری خوزستان با اشاره به ضرورت تسهیل و تسریع در اجرای مصوبات عمرانی مربوط به این مناطق، بر لزوم حل مشکلات از راه‌های مختلف قانونی تاکید کرد.

  ?وی افزود: سرانه آموزشی در شهر اهواز ۳ تا ۵ مترمربع است در حالی که سرانه آموزشی در این مناطق یک مترمربع است و باید با همکاری اداره کل آموزش و پرورش و سازمان نوسازی مدارس و سایر نهادها سرانه آموزشی این مناطق را حداقل به اهواز نزدیک کرد.

  ?وی افزود: اینکه گفته می‌شود سرانه فضای سبز در کوی علوی با تراکم جمعیتی بالا در حد صفر است و پارکی برای استفاده عموم وجود ندارد و یا آنکه از بین ۷۰۰ معبر اصلی و فرعی در این منطقه وضعیت تردد در تنها ۲۰ معبر مطلوب است، آمار قابل تأملی است که ضرورت کار مضاعف را دوچندان می‌کند.

  ?معاون امور عمرانی استانداری خوزستان بیان کرد: عملکرد ما در این مناطق و سایر مناطق سیل‌زده خوزستان، توسط تمام ملت ایران ارزیابی خواهد شد و مردم انتظار بهبود اوضاع را دارند.

  ?عبیات با اشاره به مشکل فاضلاب در این مناطق و خطراتی که برای بهداشت عمومی ایجاد کرده است ، بیان کرد: برخی از مسائل موجود ناشی از عدم هماهنگی بین دستگاه‌های مختلف استان است.

  ?وی عنوان کرد: برای تسریع در حل مسئله از مناطق مذکور بازدید خاصی انجام خواهیم داد و سپس جلسه ای را با حضور مسئولان آب و فاضلاب استان برگزار خواهیم کرد.

  نظرات برای این مطلب بسته شده است.


  Sorry, the comment form is closed at this time.