سایت خبری – تحلیلی باران
 • کد خبر : 12944
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 3 جولای, 2019 - 21:03
 •   

  ?نخلی که بنام احمد ثبت شد

  *?نخلی که بنام احمد ثبت شد* ?شورای پنجم شهر حمیدیه که با فراز و نشیب های بسیاری همراه بود بطوریکه این شورا در انتخاب شهردار دچار اختلافات بسیاری بود و برای چند سال شهرداری حمیدیه با سرپرست اداره شد. ?در بررسی عملکرد شورای حمیدیه و در میان کش و قوس های فراوان شورائیان ، سال […]

  *?نخلی که بنام احمد ثبت شد*

  ?شورای پنجم شهر حمیدیه که با فراز و نشیب های بسیاری همراه بود بطوریکه این شورا در انتخاب شهردار دچار اختلافات بسیاری بود و برای چند سال شهرداری حمیدیه با سرپرست اداره شد.

  ?در بررسی عملکرد شورای حمیدیه و در میان کش و قوس های فراوان شورائیان ، سال اول شورا که به ریاست یک حقوقدان و جوان تاثیرگذار این شهر اداره شد، نقطه عطفی در فعالیت های شورا بحساب می آید که ذکر برخی موارد ضروری است تا افکار عمومی از جزئیات فعالیتهای ایشان و روند اداره سال اول شورا بیش از پیش مطلع شوند.

  ?احمد آلبوعبید با طرح کاشت ۱۳۰۰ نفر نخل که ۷۰۰ تای آن کاشته شد و مابقی قرارداد اجرا نشد، در شهر شهرت بیشتری یافت و *نخل احمد* سرزبان ها افتاد و در واقع می توان گفت ، کاشت نخل جزء معدود کارهایی بود که در دوره ریاست احمد آلبوعبید در شورای شهر حمیدیه ، تحقق یافت.

  ?از دیگر اقدامات سال اول شورا می توان به بازنگری طرح جامع و تفصیلی که چندین سال بلاتکلیف مانده بود اشاره کرد که توسط این جوان در دستور کار شورا قرار گرفت و شورا جزئیات طرح پرداخت تا مشکلات آن برطرف و به اجرا گذاشته شود.

  ?زیرسازی و روکش آسفالت حدود ۴۷ خیابان که در مناطق کوی کارگران ، انقلاب ، بیت سعید ، کرخه و شاوور ، کوی سفلی ، دولت آباد ، ورودی تربیت بدنی ، خیابان سپاه به اجرا در آمد تا شورائیان سال اول را پر فروغ آغاز کنند.

  ?آلبوعبید اهمیت علم آموزی و کمبود امکانات آموزشی را خوب درک می کرد و سعی کرد با صرف وقت فراوان، تصویب و تنظیم صورتجلسه احداث مدرسه در کوی انقلاب را به سرانجام برساند ؛ محله ای با بیش از ۵ هزار نفر جمعیت بدون مدرسه باقی مانده که در زمان ریاست ایشان این موضوع پیگیری شد و به نتیجه مطلوب رسید.

  ?احداث پارک ساحلی بطول ۳ کیلومتر از منطقه سفلی تا کوی انقلاب با همکاری سردار شاهوارپور نیز در کارنامه اولین سال شورای پنجم به وضوح قابل مشاهده است.

  بقیه موارد را سعی می کنیم تیتروار به سمع و نظر خوانندگان عزیز برسانیم؛

  ۱. خانه ثمن ها در کتابخانه مرکز شهر به مدت ۵ سال رایگان به شهرداری داده شد.
  ۲. تصویب نصب تندیس های بومی ، ۲۰۰ چراغ پایه کوتاه در بلوارها ، ۱۸ عدد چراغ طرح آهنی بازار و ۱۵۰ گلدان

  ۳. تصویب بازسازی و تعویض کلیه ماشین آلات شهرداری و انجام مزایده بهمین منظور و ارجاع امر به کارشناسی از کارهای انجام شده در سال اول شروع پنجمین دوره شورای شهر حمیدیه بود.

  ۴. آماده سازی زمین جنب شهرداری ( ورودی شهر ) جهت احداث ساختمان جدید شهرداری از ابتکارات این جوان خوشفکر بود که برخی اقدامات ایشان در سالهای بعدی دستخوش تغییر شد.

  ۵. پیگیری انتقال و جابجایی دپو زباله از معدن به سمت اهواز منطقه صفیره با همکاری شهرداری ابو حمیظه ، کوت سید نعیم ، شبیشه ، اداره محیط زیست و شهرداری اهوازو بهسازی معدن واقع در جنگل حمیدیه و جلوگیری از انباشت و تخلیه زباله در معدن

  ?موارد یاد شده نشان می دهد که تعهد و تخصص دو بال مدیریت هستند که بکارگیری آن توسط هر فردی در بدترین شرایط می تواند به نتایج مطلوبی برای شهروندان خیر و برکت و ثمراتی را بدنبال داشته باشد.

  نظرات برای این مطلب بسته شده است.


  Sorry, the comment form is closed at this time.