سایت خبری – تحلیلی باران
 • کد خبر : 12934
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 27 ژوئن, 2019 - 14:42
 •   

  مدیر تعاون روستایی خوزستان خبر داد: رکورد شکنی خرید گندم در ۱۳ شهر خوزستان

  مدیر تعاون روستایی خوزستان خبر داد: رکورد شکنی خرید گندم در ۱۳ شهر خوزستان مدیر تعاون روستایی خوزستان از خرید بیش از ۹۰۰ هزار تن گندم و رکورد شکنی ۱۳ شهرستان در خرید نسبت به سنوات مشابه سال گذشته خبر داد. به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی خوزستان جمشید بنی فری گفت: خوشبختانه امسال علیرغم […]

  مدیر تعاون روستایی خوزستان خبر داد:
  رکورد شکنی خرید گندم در ۱۳ شهر خوزستان

  مدیر تعاون روستایی خوزستان از خرید بیش از ۹۰۰ هزار تن گندم و رکورد شکنی ۱۳ شهرستان در خرید نسبت به سنوات مشابه سال گذشته خبر داد.
  به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی خوزستان جمشید بنی فری گفت: خوشبختانه امسال علیرغم تمامی مشکلاتی که پیش راه ما برای خرید گندم بود، اما توانستیم به خوبی و با تلاش شبانه روزی همکاران در خرید گندم به رکوردی مناسب دست یابیم.
  وی ادامه داد: در این برهه ۱۳ شهرستان ما تا قبل از اتمام خرید توانسته اند رکورد خرید سال گذشته خود در گندم را بشکنند و این مهم ما را یک گام دیگر به خودکفایی کامل نزدیک می کند.
  مدیر تعاون روستایی خوزستان بیان داشت: رقم خرید در ۱۳ شهرستان ما اعم از امیدیه که سال گذشته ۹ هزار و ۶۰۰ تن و امسال ۴۶۴۰۰ تن خرید داشته است شکسته شده، همچنین در اندیمشک ۶۳۰۰ تن خرید بوده است که به ۱۲ هزار و ۸۰۰ تن رسیده، باغملک از ۸۷۰۰ تن به ۱۹هزار و ۹۰۰ تن رسیده است، باوی از ۳۶ هزار و ۶۰۰ تن به ۳۸ هزار و ۸۰۰ تن رسیده است، بهبهان از ۴۲ هزار تن به ۵۸ هزار تن رسیده است.
  وی افزود: هویزه از ۵۰ هزار تن به ۵۳ هزار تن رسیده است، رامهرمز ۱۱ هزار و ۸۰۰ تن خرید داشته است، هفتکل از ۲۳۱ تن به ۱۸ هزار تن رسیده که رقمی خیره کننده است، رامشیر از ۳۵ هزار تن به ۶۴ هزار تن رسیده است، شادگان از ۱۶ هزار تن به ۳۰ هزار تن رسیده است، گتوند از ۲۸ هزار و ۷۰۰ به ۴۳ هزار و ۵۰۰ ، ماهشهر از ۱۲ هزار و ۹۰۰ به ۱۶ هزار و ۴۰۰ و هندیجان از ۱۷ هزار تن به ۴۴ هزار و ۹۰۰ تن خرید رسیده اند.
  بنی فری گفت: اما برخی از شهرستانهای ما هم که درگیر سیل و امدادرسانی به هم نوعان خود بودند با کاهش خرید مواجه شدند که دلیل اصلی آن به زیر آب رفتن بخش عظیمی از اراضی کشاورزی آنها بوده است و با توجه به برآورد ۴۰ درصدی خسارت به اراضی کشاورزی اما شاهد افزایش ۱۵ درصدی خرید نسبت به سال گذشته بوده ایم که این نشان می دهد باید خود را برای سالهای آینده آماده خریدهای بزرگتر با تناژ بیشتر نمائیم.
  وی گفت: خرید در اغلب شهرستانهای ما به پایان رسیده است و امیدواریم بتوانیم به شرعت مراحل حمل گندم از مراکز خرید را به نتیجه برسانیم.

  نظرات برای این مطلب بسته شده است.


  Sorry, the comment form is closed at this time.