سایت خبری – تحلیلی باران
 • کد خبر : 12894
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 11 ژوئن, 2019 - 18:00
 •   

  دیدار الباجی و نمایندگان خوزستان با ریاست سازمان بازرسی کل کشور

  دیدار الباجی و نمایندگان خوزستان با ریاست سازمان بازرسی کل کشور به گزارش باران خبر؛ الباجی ضمن تشکر از ریاست قوه قضائیه و سازمان بازرسی کل کشور و خوزستان برای حضور مستمر در بحران سیل خواستار سرعت بخشیدن به ارائه گزارش نهایی این سازمان به سران سه قوه و معرفی خاطیان و مسببین عاملین این […]

  دیدار الباجی و نمایندگان خوزستان با ریاست سازمان بازرسی کل کشور


  به گزارش باران خبر؛ الباجی ضمن تشکر از ریاست قوه قضائیه و سازمان بازرسی کل کشور و خوزستان برای حضور مستمر در بحران سیل خواستار سرعت بخشیدن به ارائه گزارش نهایی این سازمان به سران سه قوه و معرفی خاطیان و مسببین عاملین این بحران شد . الباجی به استخدامهای غیرقانونی و غیرشفاف آموزش و پرورش خوزستان نیز اشاره کرد و سراج رئیس سازمان بازرسی کل کشور نیز از نهایی شدن گزارش بازرسان و اعلام متخلفین به دستگاه قضایی خبر داد . بکارگیری بازنشستگان در شرکتهای دولتی خوزستان از دیگر موارد مطرح شده توسط دکتر الباجی بود که برخلاف قانون منع بکارگیری بازنشستگان اما نیروهای بازنشسته پروازی در شرکتهای خوزستانی جا خوش کرده اند تا جوانان متخصص و متعهد خوزستانی بیکار و یا در حاشیه قرار گیرند .

  رئیس سازمان بازرسی با اشاره به مواد قانونی و دولتی بودن برخی شرکتها از جمله توسعه نیشکر و فولاد اوکسین گفت: مکاتبات لازم با دستگاههای مربوطه جهت خاتمه خدمت این نیروها انجام شد . در پایان الباجی پیشنهاد داد با توجه به استراتژیک بودن استان خوزستان و وجود منابع عظیم نفت ، گاز و پتروشیمی و صنایع بزرگ و سایر ظرفیتهای قابل توجه این استان ، سازمان بازرسی نگاه ویژه تری به مشکلات استان داشته باشد که با استقبال سراج همراه بود و مقرر شد مجمع نمایندگان ارتباط مستقیم و مستمر با سازمان داشته باشند .

  نظرات برای این مطلب بسته شده است.


  Sorry, the comment form is closed at this time.