سایت خبری – تحلیلی باران
 • کد خبر : 12887
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 7 ژوئن, 2019 - 15:47
 •   

  مدیرکل آموزش و پرورش استان خوزستان استعفا کرد

  مدیرکل آموزش و پرورش استان خوزستان استعفا کرد در متن استعفای محمد تقی زاده آمده است: *به نام خدا*   *با سلام و عرض ارادت خدمت همکاران عزیز و ارجمندم*   خداوند سبحان را سپاسگزارم از اینکه چند سالی از عمر خویش را در مدیریت آموزش و پرورش استان در راه خدمتگزاری به خانواده بزرگ […]

  مدیرکل آموزش و پرورش استان خوزستان استعفا کرد

  در متن استعفای محمد تقی زاده آمده است:

  *به نام خدا*

   
  *با سلام و عرض ارادت خدمت همکاران عزیز و ارجمندم*
   
  خداوند سبحان را سپاسگزارم از اینکه چند سالی از عمر خویش را در مدیریت آموزش و پرورش استان در راه خدمتگزاری به خانواده بزرگ تعلیم و تربیت سپری نمودم و اکنون که این دوره پر فراز و نشیب به پایان رسیده است بر خود واجب می دانم تا صمیمانه از تدبیر، دلسوزی، تلاش و زحمات همکاران سخت کوشم سپاسگزاری کنم.
   
  همکاران ارجمندم؛ فرزندان ما آینده و سرمایه ایران زمین هستند. فرزندانی که باید شناخت خوبی از تاریخ اسلام و تاریخ ایران داشته باشند و مفهوم تمدن را به خوبی بفهمند. زیرا امروز ایران فرزندانی تاریخ ساز و تمدن ساز می خواهد. فرزندانی با اعتماد به نفس بالا و با هویت دینی و تاریخی عمیق…
   
  همکاران عزیزم؛ فرزندان ما امروز باید قرآن را به خوبی درک کنند، بفهمند و به آن عمل کنند. خصوصا آنجایی که خداوند سبحان بندگانش را از منت گذاشتن، متعصب بودن، متحجر بودن، نفاق و ریاکاری باز می دارد.
   فرزندانی که باید با واژه هایی مانند محبت، دوستی، رفاقت، جوانمردی، گذشت و همبستگی آشنا شوند و با این ساده ترین واژه ها می توان سرزمینی را از بزرگترین آسیب های اجتماعی رهایی بخشید.
   
  فرزندانی که باید بدانند بدبختی های انسان امروز به خاطر نداشتن غذا و صنعت و ثروت و آب و خاک نیست. بلکه امروز جهل و فقر فرهنگی بشریت را در آستانه سقوط قرار داده است.
   
   فرزندانی که نباید هرگز نقش بزرگ کتاب و کتابخوانی را در زندگی خود فراموش کنند، چرا که خوزستان همواره در طول تاریخ سرزمین دانشگاه ها، کتابخانه ها، نویسندگان و علمای بزرگ بوده است و اکنون سرزمین اندیشمندان و معلمین بزرگی همچون شماست. پس باید تلاش کرد. تلاش برای آینده این سرزمین …
   
  همکاران اندیشمندم؛
  در این سالها هر موفقیتی حاصل شد فقط با لطف خداوند سبحان و همت و تلاش شما بوده است. از زحمات همه شما سپاسگزارم و توفیق روز افزون شما را از خداوند منان مسئلت دارم و صمیمانه درخواست دارم قصور و کاستی های این بنده حقیر را نیز ببخشید.
   
  *محمد تقی زاده*
  ۱۳ خردادماه ۹۸

  منبع: خبر ۲۴

  نظرات برای این مطلب بسته شده است.


  Sorry, the comment form is closed at this time.