سایت خبری – تحلیلی باران
 • کد خبر : 12864
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 27 مه, 2019 - 10:40
 •   

  ? *خوزستان را ازفساد شبکه ای نجات دهید!*/سید حبیب موسوی

  ? *خوزستان را ازفساد شبکه ای نجات دهید!* دیشب دراخبارونوشته های فضای مجازی خبرعزل دکتر محمود شمیلی وسپردن امور بزرگترین هلدینگ تولیدشکر وصنایع جانبی به مدیر۸۰ ساله ی بازنشسته ودارای تابعیت کانادایی، باحمایت شخص اول اجرایی استان راخواندم. البته درابتدا کمی شوکه شدم ولی باز با توجه به این قاعده که سپردن امور به افراد […]

  ? *خوزستان را ازفساد شبکه ای نجات دهید!*

  دیشب دراخبارونوشته های فضای مجازی خبرعزل دکتر محمود شمیلی وسپردن امور بزرگترین هلدینگ تولیدشکر وصنایع جانبی به مدیر۸۰ ساله ی بازنشسته ودارای تابعیت کانادایی، باحمایت شخص اول اجرایی استان راخواندم.

  البته درابتدا کمی شوکه شدم ولی باز با توجه به این قاعده که سپردن امور به افراد متخصص وعلمی در این کشور باب نیست، متقاعد شدم و یاد مقوله ی معروفی افتادم که برای هلاک یک ملت کافیست امورات و مسائل کشور را به دست افراد غیرمتخصص بسپاری و سیستم ونظام آموزشی وهمچنین فرهنگ خانواده راتضعیف کنی وازبین ببری.

  این سه عمل به عنوان کلنگی برای ویرانی پایه های یک نظام عمل میکنند و باتوجه به سفارشهای حکیمانه ی رهبرمعظم انقلاب،گویا بعضی ازمسؤولین برخلاف منویات رهبری ودر زمین دشمن بازی میکنند.

  ?با انتصاب دکترمحمود شمیلی جوان و کاربلد، و حذف مدیریت پیر و خسته، بارقه ی امید در دل تمامی کارکنان شرکتهای توسعه ی نیشکرو صنایع جانبی تجلی یافت.

  اما محدود کردن تمام اختیارات عزل و نصبها از طرف هیأت مدیره ، کار را برای مدیریت جدید سخت کرد ولی دکتر شمیلی با اتکاء به خداوند متعال و‌ پشتکار علمی و به کمک جوانان بومی این طرحها توانست برهمه ی فراز و نشیب ها و اتفاقات غلبه کند. او توانست در مدت کم ،دست بسیاری از سودجویان و باندهای مافیا را از صنعت شکر، کوتاه کند.

  ?متأسفانه هیأت مدیره وهمچنین باند عزل شده ی نسیم صادقی (مدیرسابق)؛ برای انتقام از دکترشمیلی ونشان دادن ضعیف بودنش،باکمک سازمان برق وشخص شمسایی ،تیرماه سختی رابرای توسعه نیشکر استان رقم زدند ولی آنها مدیریت صحیح وعلمی دکتر شمیلی و همکاران جوانش رافراموش کرده بودند.
  با سپری کردن این خشکسالی مصنوعی وتعمدی،بارانهای فصلی که تا اسفند ماه إدامه داشت، عملیات برداشت نی از مزارع نیشکر را به تعویق انداخت.

  ?پس ازشروع برداشت مزارع نیشکردرتاریخ ۴ اسفند۹۷ و استارت تولیدشکر خام (زرد) ، فاجعه ی سیل رابوجود آوردندکه بار دیگر این دکترشمیلی وهمکاران تلاشگر وجهادیش بودند که شبانه روز باتمام توان با ماشین آلات وتجهیزات شرکت به کمک روستاییان ومردم سیل زده شتافتند ودرکنارمردم ،نقشه های شوم این بددلان و نااهلان را نقش برآب کردند.
  پرسنل زحمتکش توسعه نیشکر به فکر ساختن سیل بند ابتدا برای روستائیان بودند و بهمین سبب،سیل ویرانگر ،زمینهای ۴شرکت توسعه نیشکررا در نوردید وحتی به تجهیزات ۲ کارخانه تولیدشکر دهخدا وامام خمینی (ره) ،آسیب جدی زد.

  ?این دستهای پشت پرده که این اتفاقات تعمدی را مدیریت میکردند، سعی در تخریب این مدیر توانمند وعلمی وعزل ایشان وچنبره ی مجدد بر این صنعت را دارند.

  ?حال از شخص رییس جمهور ونمایندگان مردم درمجلس شورای اسلامی وتمامی فعالان ودلسوزان استان میخواهیم دراین برهه ی حساس که دشمنان نظام منتظریک لغزش و یک ضعف برای ضربه زدن به ملت و کشور هستند،دست در دست هم، مقابل این مافیا و افکار پلید آنان که کمر به تخریب استان زرخیز خوزستان و انهدام زیرساختها وخیانت به کشور، وضربه به اتحادمردم، بسته اند،بدهند وجلوی زدوبندها وتحرکات شخص اول اجرایی استان وسپردن امور بزرگترین شرکت تولیدکننده شکر به مدیران فرتوت و غیربومی وفسیلی ودوتابعیتی که حمایت مستقیم استاندار رایدک میکشند، رابگیرند.

  وقدأعذَرَ مَن أنذَر
  ۹۸/۳/۶

  *▫بقلم : سید حبیب موسوی*

  ?باران خبر?
  http://t.me/barankhabarir
  ▫پایگاه خبری باران: ??

  ? *خوزستان را ازفساد شبکه ای نجات دهید!*/سید حبیب موسوی

  نظرات برای این مطلب بسته شده است.


  Sorry, the comment form is closed at this time.