سایت خبری – تحلیلی باران
 • کد خبر : 12734
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 4 مه, 2019 - 19:18
 •   

  صحت عملکرد فرماندار شوش در سیل اخیر

  صحت عملکرد فرماندار شوش در سیل اخیر اولین عامل موثر در موفقیت جناب آقای دکتر غزی همراه کردن وایجاد یک هماهنگی سریع مسئولان اداری شهرستان شوش با خود است.تیم اجرایی فرماندار یعنی روسای ادارات و ارگان های مختلف که چابکی آنها چالاکی مدیریت شهرستان را درپی داشت. مهمترین عوامل موفقیت دکتر غزی خصوصیات فردی -بار […]

  صحت عملکرد فرماندار شوش در سیل اخیر

  اولین عامل موثر در موفقیت جناب آقای دکتر غزی همراه کردن وایجاد یک هماهنگی سریع مسئولان اداری شهرستان شوش با خود است.تیم اجرایی فرماندار یعنی روسای ادارات و ارگان های مختلف که چابکی آنها چالاکی مدیریت شهرستان را درپی داشت.
  مهمترین عوامل موفقیت دکتر غزی خصوصیات فردی -بار دانشی -تجربه ای و قدرت مدیریت وخلاقیت ونگرش برنامه ای ایشان و همچنین عامل فرادستی مدیریتی در استان که استاندار و مجموعه استانداری است که تسهیل و زمینه ساز توفیق فرماندار شوش در مدیریت بحران سیل گشت.

  شهرستان شوش به واسطه موقعیت منحصربه فردی که دارد و آنهم همجواری با سه رودخانه کرخه ،دز و شاوور برخلاف دیگر شهرستان های سیل زده استان که فقط وفقط در جوار یک رودخانه قرار گرفته اند توانست بامدیریت شبانه روزی فرماندار شهرستان ، همراهی اعضای محترم شورای تامین ،معاونین فرماندار و بخشداران ،روسای ادارات از این بحران با کمترین مشکل و زیان با وجود شکستکی پا در همان ساعات اولیه به سلامتی خارج گردد.
  درصورتیکه دیگر شهرستان های درگیر مانند شوشتر، حمیدیه ،بستان و سوسنگرد با وجود درگیر شدن با یک رودخانه هنوز که هنوز است آن مناطق با مشکلاتی عدیده درگیر هستند ولی الحمدالله شهرستان شوش با وجود طغیان سه رودخانه مشکلات آنچنانی ندارد.
  البته ما منکر وجود بعضی مشکلات و نواقص نیستیم بلکه هدف تشکر از زحمات فرماندار محترم بعنوان هماهنگ کننده ی ارشد شهرستان شوش میباشد که با وجود وسعت خیلی زیاد حادثه توانست با مدیریت دقیق و کارشناسی خویش ما را با هزینه ی کمتری از این بازی سنگین خارج کند ونشان داد مرد بزرگ رویدادهای سنگین است.

  فرمانداری که در زمان بحران سیل ۲۴ ساعته و بدون تبلیغ و سلفی بازی در مناطق بحرانی حضوری فیزیکی داشته و حتی سلامتی خویش را به خطر انداخت واهتمام نسبت به حل مشکل را حتی بر دیدن خانواده خویش ترجیح داد و محل خواب خود را در کنار سیل زدگان قرار داد وچندین شب در اردوگاههای سیل زدگان ودر چادرهای نصب شده شب را گذراند.

  البته عدم انعکاسِ مطلوب فعالیت های فرماندارشوش نقطه ضعف تیم همراه ایشان است که امیدواریم این نقطه ضعف اصلاح شود و مردم از فعالیت های فرماندار شوش مطلع شوند.

  نظرات برای این مطلب بسته شده است.


  Sorry, the comment form is closed at this time.