سایت خبری – تحلیلی باران
 • کد خبر : 12718
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 17 آوریل, 2019 - 09:13
 •   

  ▫️قابل توجه دولتمردان؛ / *?دفاتر بیمه ها ، بیمه بلایای طبیعی را انجام نمی دهند*

  ▫️قابل توجه دولتمردان؛ *?دفاتر بیمه ها ، بیمه بلایای طبیعی را انجام نمی دهند* ?باران خبر- با مراجعه به چند دفتر بیمه در خوزستان متوجه شدیم که دفاتر اجازه بیمه کردن افرادی که متقاضی بیمه ناشی از بلایای طبیعی مانند سیل هستند را بیمه نمی کنند. ?مسئولین این دفاتر خدمات بیمه می گویند مدیریت بیمه […]

  ▫️قابل توجه دولتمردان؛

  *?دفاتر بیمه ها ، بیمه بلایای طبیعی را انجام نمی دهند*

  ?باران خبر- با مراجعه به چند دفتر بیمه در خوزستان متوجه شدیم که دفاتر اجازه بیمه کردن افرادی که متقاضی بیمه ناشی از بلایای طبیعی مانند سیل هستند را بیمه نمی کنند.

  ?مسئولین این دفاتر خدمات بیمه می گویند مدیریت بیمه های آنان از پایتخت رهبری می شوند و پایتخت نشینان، این خدمات را تا اطلاع ثانوی مسدود کرده اند تا مجبور به جبران خسارت نشوند و بیمه ها ضرر نکنند.

  ?براستی این تصمیم بیمه ها که باید در این شرایط سخت در کنار مردم باشند با کدام معیار جز نگاه سودجویانه به مردم سازگاری دارد؟!

  ?دولت بیمه ها را موظف کند که کلیه خدمات خود را به مردم ارائه نمایند و در غیراینصورت بقیه خدمات سودده بیمه های متخلف متوقف گردد و یا جرائمی برای آنان درنظر گرفته شود؛ تا مردم تنها منبعی برای کسب درآمد یکطرفه این بنگاهها نباشند.
  ?باران خبر?
  http://t.me/barankhabarir

  نظرات برای این مطلب بسته شده است.


  Sorry, the comment form is closed at this time.