سایت خبری – تحلیلی باران
 • کد خبر : 12704
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 28 آوریل, 2019 - 08:43
 •   

  تهران در کنار خوزستان

  *✴تهران در کنار خوزستان✴* *? جلسه ی هماهنگی و بررسی مشکلات مناطق سیل زده دشت آزادگان در روز جمعه۹۸/۲/۶ با حضور شورا و شهرداران چهار شهر سوسنگرد، بستان، ابوحمیظه، کوت سیدنعیم همچنین دکتر عبیات معاونت عمرانی استانداری استان خوزستان،مهندس رستمی نماینده تام الاختیار شهرداری تهران،دکتر گودرزی معاونت امنیتی استانداری تهران،سردارحسینی جانشین سپاه محمد رسول الله […]

  *✴تهران در کنار خوزستان✴*

  *? جلسه ی هماهنگی و بررسی مشکلات مناطق سیل زده دشت آزادگان در روز جمعه۹۸/۲/۶ با حضور شورا و شهرداران چهار شهر سوسنگرد، بستان، ابوحمیظه، کوت سیدنعیم همچنین دکتر عبیات معاونت عمرانی استانداری استان خوزستان،مهندس رستمی نماینده تام الاختیار شهرداری تهران،دکتر گودرزی معاونت امنیتی استانداری تهران،سردارحسینی جانشین سپاه محمد رسول الله تهران و به مدیریت مهندس فردوس پناه معاونت فرمانداری شهرستان دشت آزادگان برگزار شد.*

  ? در این جلسه قرار بر این شد که کارها تقسیم و روستاهای زیر آب رفته را هر کدام با مسؤلیت یک ارگانی اداره شود. همچنین گزارش کار شبکه بهداشت و درمان،هلال احمر، اداره آبفای معین(تهران) ارائه شد.

  ? در این جلسه شهرداران برخی مشکلات و نیازمندیها را مطرح کردند،اعضای شورای این شهرها هر کدام مشکلات مناطق مختلف را بیان کرده و خواستار همکاری شهرداری تهران با امور عمرانی شدند‌.

  ? در این نشست مهندس حسین عبیداوی از شهردار تهران درخواست کرد:
  ▫️اول،اینکه درجهت پاکسازی شهر سوسنگرد به وسائل سنگین از قبیل کمپرسی،لودر،ماشین شتسشو ،مینی لودر و ماشین حمل زباله نیاز هست.
  ▫️دوم،اینکه باتوجه به تخریب زیرساخت های شهر من جمله تاسیسات ساحلی،پارک ها،خیابانهای منتهی به ساحلی رودخانه کرخه و آسفالت خیابانها که برای اصلاح مجدد آنها به سهمیه قیر،وست های کودکان،جدول،کف پوش وتاسیسات روشنایی نیاز هست را درخواست کرد.
  ▫️سوم، خواهان استقرار شهرداری تهران درمنطقه را تا بعد از ماه مبارک رمضان شد و در مورد تخصیص اعتبارات نقدی لازم جهت شهرداری،را صحبت کردند.

  ? کریم جلالی ریاست شورای شهر سوسنگرد از معاون عمرانی استانداری درخواست کرد:
  ▫️اول،اعطای مابقی اعتبار تخصیصی پروژه ها که قبلا اعطا نشده ،افزایش مالیات بر ارزش افزوده شهرداری باتوجه به بحران ایجاد شده،اعطا اعتباری جهت تکمیل ساحل رودخانه درمناطق مختلف*

  ? محمدحنف پور شهردار ابوحمیظه نسبت به بستن حساب شهرداری انتقاد کرد و گفت با توجه به بحران اخیر و تلاش و کوشش جهادی بچه های شهرداری ابوحمیظه انتظار میرود نگاه ویژه ایی به عمران و رفع مشکلات،داشته باشیم.

  ? شورای بستان در زمینه منبع اقتصادی شهر بستان(پایانه چذابه)صحبت کردند و اظهار داشتند که حدود یک ماه مسیر چذابه که تنها منبع اقتصادی شهر هست بسته شده و انتظار میرود ضمن باز شدن مسیر در اسرع وقت نسبت به زیرسازی آن اقدام شود.

  ? در پایان جلسه،آقای فردوس پناه معاونت فرمانداری با طرح شعار(تهران در کنار خوزستان)اظهار داشت با توجه به بحران اخیر و تعیین شهرداری تهران بعنوان معین برای شهرستان دشت آزادگان درخواست کرد که از روز دوشنبه همگی در کنار هم نسبت به پاکسازی مناطق سیل زده اقدام کنند‌.
  ▫️گزارشگر: نبی نیسی
  ?باران خبر?
  http://t.me/barankhabarir

  نظرات برای این مطلب بسته شده است.


  Sorry, the comment form is closed at this time.