سایت خبری – تحلیلی باران
 • کد خبر : 12602
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 11 آوریل, 2019 - 21:59
 •   

  *تشکیل ستاد امداد و پشتیبانی دانشگاه فنی حرفه ای در کمک به سیل زدگان خوزستان*

  *تشکیل ستاد امداد و پشتیبانی دانشگاه فنی حرفه ای در کمک به سیل زدگان خوزستان* سید بهزاد علوی، رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای خوزستان با تشکیل ستاد پشتیبانی و امداد متشکل از دانشجویان و اساتید در دانشکده فنی حرفه ای شهید چمران اهواز در راستای کمک به سیل زدگان روستاههای شهرستان حمیدیه وارد عمل […]

  *تشکیل ستاد امداد و پشتیبانی دانشگاه فنی حرفه ای در کمک به سیل زدگان خوزستان*

  سید بهزاد علوی، رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای خوزستان با تشکیل ستاد پشتیبانی و امداد متشکل از دانشجویان و اساتید در دانشکده فنی حرفه ای شهید چمران اهواز در راستای کمک به سیل زدگان روستاههای شهرستان حمیدیه وارد عمل شد.

  بنا به این گزارش، تهیه ،توزیع و طبخ غذا و سایر اقلام مورد نیاز سیل زدگان ، بخشی از خدماتی است که توسط ستاد امداد و پشتیبانی دانشگاه فنی و حرفه تدارک دیده شده است.

  ستاد پشتیبانی و امداد دانشگاه فنی و حرفه ای شهید چمران اهواز کمک امدادی خود را در روستاهای مسیر شهرستان حمیدیه قرار داده است.
  علوی در پایان متذکر شد به حول قوه الهی تلاش می کنیم به کمک خیرین و مردم همیشه در صحنه این خدمات را تا پایان بحران ادامه بدهیم ، از خداوند متعال مدد می طلبیم در این امر خیر یاریمان دهد و دعا می کنیم با تلاش ستاد مدیریت بحران استان ، دولت و نیروهای ارتش و سپاه و مردم قهرمان و خداجوی خوزستان بحران مدیریت بشود و عزیزان آسیب دیده از سیل بسلامت به خانه های خود برگردند.


  برچسب ها :

  نظرات برای این مطلب بسته شده است.


  Sorry, the comment form is closed at this time.