سایت خبری – تحلیلی باران
 • کد خبر : 12151
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 28 نوامبر, 2018 - 16:51
 •   

  ▫استاندار خوزستان در نشست کارگروه اجرایی ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب؛ *تبیین دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب اسلامی یک ضرورت است*

  ▫استاندار خوزستان در نشست کارگروه اجرایی ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب؛ *تبیین دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب اسلامی یک ضرورت است* به گزارش باران خبر ؛ دکتر شریعتی در این نشست گفت: تبیین خدماتی که انقلاب در این ۴۰ سال انجام داده است باید وظیفه همه دستگاههاست. ایشان یا برشمردن برخی از دستاوردهای انقلاب دادمه داد: […]

  ▫استاندار خوزستان در نشست کارگروه اجرایی ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب؛

  *تبیین دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب اسلامی یک ضرورت است*
  IMG_20181128_162747_402

  به گزارش باران خبر ؛ دکتر شریعتی در این نشست گفت: تبیین خدماتی که انقلاب در این ۴۰ سال انجام داده است باید وظیفه همه دستگاههاست.

  ایشان یا برشمردن برخی از دستاوردهای انقلاب دادمه داد: دستاوردهایی که ایجاد شده است با وجود همه تحریم ها ؛ بدست آمده و امید در جامعه همیشه با سخنرانی ایجاد نمی شود بلکه امید با نشان دادن دستاوردها و آنچه در صحنه عمل محقق شده است ، بدست می آید.

  استاندار خوزستان گفت: بیان دستاوردهایی در زمینه کشاورزی ، آبی، بهداشت، درمان، امنیت؛ صنعت ، تولید علم ، ایجاد امید خواهند کرد؛ در کل مناطق و گستره کل استان ؛ از فرمانداری ها تا دهیاری ها و شوراهای شهرستان فعال شوند و بخصوص در مناطق کم برخوردار باید اقدامات و مسائل گفته شود و نباید خلاف واقع گفته شود؛ نشان دهیم که از جنس مردم هستیم و فاصله ای با آنها نداریم و آنچه انجام شده است و آنچه نشده است را بگوییم.

  وی افزود: کمیته ای برای تبیین این دستاوردهای مهم انقلاب تشکیل شود و در فضایی که کسانیکه استقلال ایران را نمی توانند تحمل کنند؛ درسی به آنها داده شود و با افتخار تابدانجا که انقلاب پیش رفته است؛ تبیین شود.

  نظرات برای این مطلب بسته شده است.


  Sorry, the comment form is closed at this time.