سایت خبری – تحلیلی باران
 • کد خبر : 12067
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 4 نوامبر, 2018 - 04:00
 •   

  کسب رتبه های برتر از سوی مدیران و مسئولین فنی کشت و صنعت های نیشکر *درخشش شرکت توسعه نیشکر در همایش روز جهانی غذا

  کسب رتبه های برتر از سوی مدیران و مسئولین فنی کشت و صنعت های نیشکر *درخشش شرکت توسعه نیشکر در همایش روز جهانی غذا* همایش روز جهانی غذا از سوی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز و با شرکت تعدادی از واحدهای برتر تولید مواد غذایی استان خوزستان در اهواز برگزار شد. در این همایش […]

  کسب رتبه های برتر از سوی مدیران و مسئولین فنی کشت و صنعت های نیشکر

  *درخشش شرکت توسعه نیشکر در همایش روز جهانی غذا*

  IMG_20181104_033636_526

  همایش روز جهانی غذا از سوی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز و با شرکت تعدادی از واحدهای برتر تولید مواد غذایی استان خوزستان در اهواز برگزار شد.

  در این همایش که با حضور قائم مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز ، مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان ، مدیر نظارت و ارزیابی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی و … برگزار شد ، از شرکت برتر در زمینه صنایع غذایی و مسئولین فنی برگزیده ، تقدیر شد.

  در این مراسم ، قدرتی مدیرعامل کشت و صنعت فارابی ، روزبخش زاده مدیرعامل کشت و صنعت دعبل خزاعی ، کریمی زند مدیرعامل کشت و صنعت نیشکر دهخدا ، فتحی مکوندی مدیرعامل کشت و صنعت امیرکبیر ، احتشامی مدیرعامل خمیرمایه و الکل رازی و حمیدی مدیرعامل شرکت بازرگانی توسعه نیشکر لوح و تندیس برتر همایش را دریافت نمودند.

  همچنین حسین انصاری ، سیروس چهرازی و افسانه محمدی از کشت و صنعت نیشکر دهخدا ، ساسان محمدی از کشت و صنعت حکیم فارابی ،اسماعیل مهدی پور و محمد مالکی از کشت و صنعت امیرکبیر ، عظیم پوربهزادی و طیبه حیاتی از کشت و صنعت دعبل خزاعی و رضا بمبویانی از شرکت خمیرمایه و الکل راضی به عنوان مسئولین فنی برتر انتخاب شدند.

  در حاشیه این مراسم ، محمد رضا عصاره معاون صنعت کشت و صنعت دعبل خزاعی با تاکید بر ضرورت حفظ استقلال در تصمیم گیری ها در شرکت های بزرگ اقتصادی ، گفت: حاشیه ها و دخالت های سیاسی روند توسعه را در شرکت های اقتصادی کند یا متوقف خواهد نمود.

  همچنین معاون صنعت کشت و صنعت نیشکر دهخدا گفت: خشکسالی و عدم تخصیص آب به مزارع نیشکر باعث خسارت های هنگفت به کشت و صنعت ها شده است که سبب وابستگی دوباره کشور به واردات شکر در سال آینده می شود که این امر خسارات جبران ناپذیری هم در بخش نیروی انسانی و هم در تولید و اشتغال در منطقه ایجاد خواهد کرد.

  لطیفی بر توجه بیش از پیش مسئولین استانی و ملی به توسعه نیشکر تاکید کرد و گفت: شرکت توسعه نیشکر کمک شایانی در بخش کشاورزی و صنعت در سطح منطقه نموده است و در زمینه خودکفایی کشور گام برداشته و شایسته است مسئولین در جهت پیشبرد اهداف توسعه نیشکر برنامه ریزی نمایند چرا که نیشکر بهترین موقعیت برای جذب سرمایه گذاری هاست.

  IMG_20181104_033642_254

  IMG_20181104_033645_538

  IMG_20181104_033652_632

  برچسب ها :

  نظرات برای این مطلب بسته شده است.


  Sorry, the comment form is closed at this time.