سایت خبری – تحلیلی باران
پربحث ترین ها
 • هلال شوال رخ نمایاند؛ عید سعید فطر مبارک (۰ نظر)

 • آمار جانباختگان بر اثر کرونا از مرز ۵۸۰۰ نفر عبور کرد؛ تعداد موارد جدید ابتلای به کرونا، کمتر از ۱۰۰۰ مورد رسید. (۰ نظر)

 • رشد بیش از ۱۰ هزار واحدی و بی‌سابقه شاخص کل بورس تهران (۰ نظر)

 • مجاهد خزیراوی: حرف بزنم خیلی چیزها به هم می‌ریزد. (۰ نظر)

 • آخرین وضعیت مرزهای تجاری و مسافری ایران در مسیرهای دریایی و زمینی (۰ نظر)

 • روحانی: کشور بر اساس میزان آلودگی به مناطق “سفید، زرد و قرمز” تقسیم می‌شود و تصمیم‌گیری در مورد فعالیت‌ کسب و کارها در این مناطق متفاوت خواهد بود. (۰ نظر)

 • تعداد مبتلایان به کرونا از ۹۰ هزار نفر گذشت؛ کمترین آمار جان باختگان پس از مدتها رقم خورد. (۰ نظر)

 • رئیس کل بانک مرکزی: نظارت جدی و مدیریت شده بانک مرکزی بر بانک‌ها و مؤسسات اعتباری ناتراز و مشکل‌دار است. (۰ نظر)

 • حریرچی: مردم حتی المقدور به شعار در خانه بمانیم و کاهش تردد‌های غیرضروری پایبند باشند. (۰ نظر)

 • سخنگوی وزارت بهداشت: مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۸۹۳۲۸ نفر رسید. (۰ نظر)

 • کد خبر : 12026
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 28 اکتبر, 2018 - 07:10
 •   

  سازمان اتش نشانی کلانشهر اهواز/ کمیت،کیفیت،سقوط آزاد!

  سازمان اتش نشانی کلانشهر اهواز،کمیت،کیفیت،سقوط آزاد! اتش نشانی نام سازمانی دولتی است که وظیفه مقابله با اتش سوزیهای شهری و برخی دیگر از سوانح و حوادث را بر عهده دارد.اولین ایستگاه اتش نشانی در کشور در سال۱۳۲۱توسط روسها در شهر تبریز تأسیس شد و پس از ان دومین و سومین ایستگاهها در شهرهای مسجد سلیمان […]

  سازمان اتش نشانی کلانشهر اهواز،کمیت،کیفیت،سقوط آزاد!

  اتش نشانی نام سازمانی دولتی است که وظیفه مقابله با اتش سوزیهای شهری و برخی دیگر از سوانح و حوادث را بر عهده دارد.اولین ایستگاه اتش نشانی در کشور در سال۱۳۲۱توسط روسها در شهر تبریز تأسیس شد و پس از ان دومین و سومین ایستگاهها در شهرهای مسجد سلیمان و آبادان برای حفاظت از تأسیسات نفتی به وجود امد اما پس از گذشت حدود هشتاد سال ایا این سازمان در استان خوزستان و به ویژه مرکزیت ان(کلانشهر اهواز)توانسته است همپای دیگر کلانشهرها خود را به مرزهای ایده ال برساند؟
  ایا سازمانی که ارتباط مستقیم با جان انسانها دارد نباید به تجهیزات متنوع اتش نشانی روز مجهز شود تا در مواقع ضروری بتواند خدمتی به همشهریان خود کند؟
  ایا مدیریت جدید این سازمان در عرض یک سال و اندی که پست مدیریت را در اختیار دارد توانسته است تجهیزات جدیدی به این سازمان مهم و عریض و طویل اضافه کند؟
  ایا شهردار و شورای شهر محترم اهواز به این فکر کرده اند که اگر حریقی در یکی از ساختمانهای مسکونی غول پیکر شهر اتفاق بیفتد با چه تجهیزاتی میخواهند به مصاف ان بروند و با چه فاجعه ای روبرو خواهند شد؟
  طبق اخبار واصله حریق انبار روغن موتور ایرانول که در منطقه سه راه خرمشهر اتفاق افتاد و باعث جان باختن یک نفر و زخمی شدن چند نفر از همشهریانمان گردید که اتش نشانان در ساعات اولیه با اب خالی به مصاف این حادثه تأسف بار رفته اند در صورتی که با اولین اعلام حریق در انبار روغن موتور باید اعلام می کردند که ماشینهای حامل ماده شیمیائی(کف)خود را به محل حادثه رسانند که یا نبود مواد کافی و یا تعلل در رساندن اطلاعات به ایستکاههای اتش نشانی مانع از رسیدن انها در لحظات اولیه شده است.
  در کل سازمان اتش نشانی کلانشهر اهواز فقط و فقط یک پله سی متری وجود دارد که همیشه خراب است و بیست متر بیشتر از ان قابل استفاده نیست و همیشه تعمیرکارانی از شهر مشهد با هزینه سازمان برای تعمیرات ان به اهواز می ایند.
  ایا این وضعیت سزاوار کلانشهر اهواز و مردم شریفش می باشد؟
  وقتی کلانشهر اهواز با همچین مشکلاتی دست به گریبان است وای به حال شهرستان کارون.
  این مشکلات حاد و به عینه،این را می طلبد که هر چه زودتر شهردار و شورای محترم به کمک نمایندگان مجلس شورای اسلامی شهر اهواز به فکر چاره افتاده و تا اتفاق ناگوارتری نیفتاده، سازمان اتش نشانی را به تجهیزات پیشرفته و به روز مجهز کنند….
  وألعاقبه للمتقین…

  ۵ابان۱۳۹۷
  ۱۷صفر۱۴۴۰
  ۲۷اکتبر۲۰۱۸
  حمید البوعطوی-خراسان رضوی.

  برچسب ها :

  نظرات برای این مطلب بسته شده است.


  Sorry, the comment form is closed at this time.