سایت خبری – تحلیلی باران
 • کد خبر : 12017
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 26 اکتبر, 2018 - 16:22
 •   

  ▫قابل توجه استاندار خوزستان؛ *اتلاف ۸۰۰ روز برای ۸۰۰ متر لوله گذاری/ تشنگی زمین های پایین دست کرخه ادامه دارد*

  ▫قابل توجه استاندار خوزستان؛ *اتلاف ۸۰۰ روز برای ۸۰۰ متر لوله گذاری/ تشنگی زمین های پایین دست کرخه ادامه دارد* پرواضح است که چابکی دولت و ارائه خدمات به مردم با کمترین اتلاف وقت و هزینه و ارائه با کیفیت ترین کار؛ به عوامل مختلفی از جمله؛ اصلاح ساختارها ؛ کاهش ناهماهنگی های بین بخشی؛ […]

  ▫قابل توجه استاندار خوزستان؛

  *اتلاف ۸۰۰ روز برای ۸۰۰ متر لوله گذاری/ تشنگی زمین های پایین دست کرخه ادامه دارد*

  IMG23164122
  پرواضح است که چابکی دولت و ارائه خدمات به مردم با کمترین اتلاف وقت و هزینه و ارائه با کیفیت ترین کار؛ به عوامل مختلفی از جمله؛ اصلاح ساختارها ؛ کاهش ناهماهنگی های بین بخشی؛ ضعف در بهره وری منابع انسانی ؛ زیرساخت های ناقص آمار و اطلاعات ؛ بروکراسی پیچیده و مخل ارائه خدمات اشاره کرد.

  استان خوزستان استانی زرخیز بلحاظ ذخایر و منابع مختلف انسانی و طبیعی ست. این استان از حیث بروکراسی اداری و ارائه خدمات به مردم نیز در رتبه های بالای جدول و ارائه خدمت معمولا با مشکلات بسیاری همراه است.

  مردم شهرستان حمیدیه بخش گمبوعه برای احداث ۸۰۰ متر لوله جهت تامین آب زمین های زراعی خود؛ ۸۰۰ روز است در بروکراسی اداری استان گیر افتاده و نامه نگاری های متعدد همچنان بی نتیجه مانده است.

  احداث کانال ML بخش گمبوعه و اتصال کانال آبیاری شهید چمران به این کانال که نیازمند ۸۰۰ متر لوله گذاری ست ؛ مبلغی بالغ بر ۲۵۰۰۰ میلیون ریال توسط سازمان آب و برق برآورد شده است که ۱۰۰۰۰ میلیون ریال آن سهم سازمان برنامه بودجه و مابقی آن در تعهد سازمان آب و برق و جهادنصر است.

  مکاتبات سازمان آب و برق با استانداری خوزستان جهت تخصیص اعتبار بی نتیجه مانده و مردم برای پیگیری موضوع از نماینده اهواز یاری طلبیدند تا شاید دور باطل این بروکراسی پایان پذیرد.

  جواد کاظم نسب نماینده اهواز؛ دیماه سال ۹۵ با نگارش نامه ای به معاون وزیر جهادکشاورزی از ایشان تسریع در تخصیص اعتبار و احداث کانال و لوله گذاری را درخواست میکند و این امر نیز نمیتواند به کاهش بروکراسی در به نتیجه رسیدن درخواست های مردم کمک شایانی کند.

  آیا ۸۰۰ روز تلاش مردم؛ شورای گمبوعه؛ بخشداری ها ؛ دهیاری ها ؛ سازمان آب و برق و نماینده مجلس؛ تنها برای ۸۰۰ متر لوله گذاری؛ نباید در رکوردهای گینس ثبت شود؟! براستی چرا مدیریت امور اساسی مردم در استان خوزستان اینگونه مدیریت می شود؟!
  آیا مدیریت های طولانی در سازمان ها بخشی از این بروکراسی تحمیل شده نیستند؟!

  پاسخ این سوال را باید از استاندار خوزستان و سازمان مستهلک آب و برق استان پرسید و برای مشکلات مردم چاره جویی کرد.

  برچسب ها :

  نظرات برای این مطلب بسته شده است.


  Sorry, the comment form is closed at this time.