سایت خبری – تحلیلی باران
 • کد خبر : 11875
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 7 اکتبر, 2018 - 23:10
 •   

  تحولات آب و فاضلاب روستایی خوزستان؛ *عیداد کیانی یا محسن کریمی ، کدامیک؟*

  ▫تحولات آب و فاضلاب روستایی خوزستان؛ *عیداد کیانی یا محسن کریمی ، کدامیک؟* حضور درویشعلی کریمی بعنوان مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی استان خوزستان؛ تحولاتی را بهمراه داشت که سعی میشود در آستانه بازنشستگی این مدیر به آن پرداخته شود تا بتوان به کارکرد مدیرانی که در استان خوزستان منصوب میشوند پی برد و در […]

  ▫تحولات آب و فاضلاب روستایی خوزستان؛

  *عیداد کیانی یا محسن کریمی ، کدامیک؟*

  حضور درویشعلی کریمی بعنوان مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی استان خوزستان؛ تحولاتی را بهمراه داشت که سعی میشود در آستانه بازنشستگی این مدیر به آن پرداخته شود تا بتوان به کارکرد مدیرانی که در استان خوزستان منصوب میشوند پی برد و در انتصابهای بعدی به افراد و شخصیت هایی که دارای خصوصیات فنی بهتری هستند دست یافت.

  عیداد کیانی تا قبل از سال ۱۳۹۳ بعنوان مسئول حراست آبفار استان مشغول بود که پس از مدیرعاملی درویشعلی کریمی با حفظ سمت بعنوان معاون بهره برداری آبفار استان منصوب شد و سپس مسئولیت امور ایثارگران و فرماندهی بسیج در آن ارگان را به خود اختصاص داد؛ اما بدلیل اینکه یک فرد نمیتوانست هم نهاد نظاری (حراست) و هم معاونت بهره برداری را همزمان عهده دار باشد پس از یکسال و اندی ؛ مجبور به استعفا از ریاست حراست میشود و به معاونت بهره برداری و همچنین امور ایثارگران و فرماندهی بسیج اکتفا می کند.

  علیداد کیانی از جمله معاونینی ست که اینروزها برخی کارگران در حوزه مدیریتش بیش از ۹ ماه تا یکسال حقوق نگرفته اند و اعتصابهای کارگران درب این سازمان در فضای مجازی و رسانه های داخلی و خارجی و برخی رسانه های معاند نیز منتشر شده است.

  اعتماد درویشعلی کریمی به علیداد کیانی و همچنین مطرح شدن محسن کریمی فرزند درویشعلی کریمی بعنوان گزینه بعدی مدیرعاملی آبفار خوزستان؛ مسئله ای است که باید به انتظار نشست و ماراتن این دو فرد در مقایسه با علیدادی (سازمان آب و برق) که از شانس کمتری برخوردار است؛ را مشاهده کرد.

  enews_EToolsFile_karimi-43291d4c-55f4-4f7c-b262-baea3ca945f4

  این درحالی است که تعریف و تمجیدهایی که از درویشعلی کریمی در برخی سایت ها مشاهده میشود؛ لزوم پرداختن به دوران مدیریت ایشان را ضروری جلوه می کند.
  باید اینگونه توصیف کرد که وضعیت آبرسانی امور روستاها بخصوص شهرستانهای جنوبی مانند آبادان و شادگان و اهواز نابسامان و از لحاظ کیفی دچار بحران است.

  تورم نیروی انسانی، زیر مجموعه آب و فاضلاب روستایی؛ از معضلاتی ست که پرداختن به آن؛ گزارش جداگانه ای را می طلبد؛ اما به این مقدار اکتفا می کنیم که استخدام حدود ۳۸۰ نفر از سال ۹۳ تاکنون میتواند جالب توجه باشد. ترکیب این نیروها ؛ چگونگی استخدام آنها و چگونگی گزینش این افراد و اینکه از کدام طیف هستند و مجوزهای لازم برای استخدام صادر شده است و یا خیر؟؛ مسائلی ست که به آن خواهیم پرداخت.

  اشاره به این نکته ضروری ست که در این سازمان؛ به پهنای استان خوزستان؛ حدود هفتاد پروژه ی نیمه تمام مانده است؛ که بعضا اعتباراتی از محل صندوق توسعه ملی به آنها اختصاص یافته ؛ اما همچنان بر زمین مانده اند و طی بیش از سه سال تصدی مدیریت کریمی افتتاح مثمری نداشته و حقوق آبداران و استیجاریها بیش از نه ماه عقب افتاده و مسئله اینروزهای آبفار خوزستان است.

  این رسانه آماده انتشار پاسخ این مدیر محترم در این رابطه و حق پاسخگویی و رد این مطالب عنوان شده را برای ایشان محفوظ میدارد.

  برچسب ها :

  نظرات برای این مطلب بسته شده است.


  Sorry, the comment form is closed at this time.