سایت خبری – تحلیلی باران
 • کد خبر : 11529
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 11 آگوست, 2018 - 23:34
 •   

  *▫حکم مدیر عامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی نهایی شد؛*/ *♦شمیلی به مدیرعاملی شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی منصوب شد*

  *▫حکم مدیر عامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی نهایی شد؛* *♦شمیلی به مدیرعاملی شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی منصوب شد* دکتر شمیلی پس از پنج ماه سرپرستی توسعه نیشکر ؛ حکم وی توسط ۵ هیئت مدیره و دو وزیر اقتصاد و وزیر جهادکشاورزی صادر شد. دکتر محمود شمیلی در اول مردادماه سال ۱۳۵۰ […]

  *▫حکم مدیر عامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی نهایی شد؛*

  *♦شمیلی به مدیرعاملی شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی منصوب شد*

  dddddddd

  دکتر شمیلی پس از پنج ماه سرپرستی توسعه نیشکر ؛ حکم وی توسط ۵ هیئت مدیره و دو وزیر اقتصاد و وزیر جهادکشاورزی صادر شد.

  دکتر محمود شمیلی در اول مردادماه سال ۱۳۵۰ در هفت تپه متولد شد. پس از اخذ مدرک دیپلم با رتبه اول از دبیرستان هفت تپه، در کنکور سراسری شرکت و با رتبه اول در دانشگاه دولتی شهید چمران اهواز مشغول به تحصیل در رشته مهندسی کشاورزی، مقطع لیسانس شدند.

  وی همزمان با کار در نیشکر مشغول به تحصیل و بعد از دریافت مدرک لیسانس در سال ۱۳۷۳، موفق به ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس آن رشته، با رتبه برتر در دانشگاه دولتی شیراز شدند. وی با رتبه اول در مقطع دکتری تخصصی فیزیولوژی گیاهی در دانشگاه شهید چمران اهواز ادامه تحصیل نمودند و با انجام تحقیقات تخصصی مختلف در زمینه نیشکر در مؤسسه تحقیقات و آموزش توسعه نیشکر و دانشگاه شهید چمران اهواز، در سال ۱۳۹۰ مدرک دکتری تخصصی خود را از آن دانشگاه، اخذ نمودند.

  شمیلی دارای تحقیقات تخصصی مختلفی در تمام زمینه‏ های کشاورزی و به‏ ویژه نیشکر و محیط زیست است و نقش مؤثر و چشمگیری در پیشرفت و ترقی شرکت داشتند.

  دکتر شمیلی کسی است که در تمام مجموعه ‏های نیشکری استان کار کرده و مدرس دروس تخصصی نیشکر است. همچنین با مسایل مختلف زیست محیطی نیشکر آشنایی کاملی داشته و سعی در تبدیل آنها به فرصت‏هایی سودآور برای استان دارد.

  مقالات علمی مختلفی در مجلات داخلی و خارجی منتشر نمودند و در سمینارهای مختلف داخلی و خارجی شرکت نموده و همواره کلام علمی نافذی دارند و در محافل مختلف علمی و تخصصی کشاورزی ایران، نام دکتر محمود شمیلی به چشم می‏خورد و طرح‏ها و پروژه‏های مختلفی را مدیریت نمودند.

  * گزیده ای از برنامه های دکتر شمیلی مدیر عامل جدید توسعه نیشکر و صنایع جانبی*

  ۱٫امکان سازی استفاده از پساب نیشکر در تولید ثانویه کشاورزی در قالب طرح شورورزی

  ۲٫تشکیل هسته های اولیه اتاق قکر نخبگان جهت افزایش تولید، کاهش هزینه ها و بهبود کیفیت

  ۳٫توسعه روشهای کم آبیاری در زراعت نیشکر

  ۴٫توسعه روشهای تناوب زراعی

  ۵٫برنامه ریزی جهت عارضه یابی چرخه تولید

  برچسب ها :

  نظرات برای این مطلب بسته شده است.


  Sorry, the comment form is closed at this time.