سایت خبری – تحلیلی باران
 • کد خبر : 11491
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 1 آگوست, 2018 - 15:47
 •   

  *آیا کیخسرو چنگلوایی ۹ سال دیگر؛ مدیر جهادکشاورزی خوزستان خواهد بود؟!*

  *آیا کیخسرو چنگلوایی ۹ سال دیگر؛ مدیر جهادکشاورزی خوزستان خواهد بود؟!* در خبری که در خبرگزاری فارس منتشر شده بود و سازمان جهادکشاورزی خوزستان آنرا تکذیب کرده است آمده است: *♦️کیخسرو چنگلوایی تا پایان بازنشستگی ۹ سال دیگر زمان دارد.* با توجه به بعد نظارتی وظایف نمایندگان خوزستان و قدرت نفوذ و اجرایی استاندار شریعتی […]

  *آیا کیخسرو چنگلوایی ۹ سال دیگر؛ مدیر جهادکشاورزی خوزستان خواهد بود؟!*

  646548
  در خبری که در خبرگزاری فارس منتشر شده بود و سازمان جهادکشاورزی خوزستان آنرا تکذیب کرده است آمده است:

  *♦️کیخسرو چنگلوایی تا پایان بازنشستگی ۹ سال دیگر زمان دارد.*

  با توجه به بعد نظارتی وظایف نمایندگان خوزستان و قدرت نفوذ و اجرایی استاندار شریعتی ؛ آیا چنگلوایی همچنان از سوی دو نهاد اجرایی و نظارتی ابقا خواهد شد؟! و ۹ سال دیگر مردم خوزستان مانند چندین سال اخیر ؛ ایشان را بر قله کشاورزی خوزستان باید ببینند؟!
  از استاندار خوزستان باید پرسید در این دوسال مدیریتش ، به چه دلیل از چنین مدیرانی حمایت کرده است؟!

  چرا نمایندگان خوزستان همچنان از مدیران حدود یک دهه اخیر دفاع میکنند و به اجماع نمیرسند؟!

  لبخندهای سیاسی عمارتخانه استانداری و نمایندگان خوزستان دیگر بر مردم پوشیده نیست و عدم ایجاد تغییر در حوزه های جهادکشاورزی، سازمان آب و برق، آموزش و پرورش و… در درجه اول متوجه استاندار شریعتی ست که مدیریت این مدیران کمیاب را طولانی کرده است و در درجه دوم وظیفه نظارتی نمایندگان به فراموشی سپرده شده است.
  *جناب دکتر شریعتی باید نسبت به عملکرد ضعیف خود در مدیریت بحرانهای استان که بسیاری از آنها ناشی از مدیریت های ضعیف برخی مدیران کل است، به افکار عمومی پاسخگو باشد.*
  شریعتی استاندار خوزستان باید بگوید که چگونه و بر اساس چه معیاری *افرادی خاص را در طول دو سال گذشته از سمت های منشی و مشاور به ریاست سازمان ها و مدیرکلی ها رسانده است و چگونه چشم بر مدیریت های فسیلی استان بسته است؟!* ایشان توضیح دهد که از چه معیاری برای مدیریت استان بهره میگیرد تا با همان شابلون دردهای التیام نیافته مردم خوزستان را اندازه گیری کنیم!

  تحلیل مدیریت دکتر شریعتی در نوشتاری جداگانه در این رسانه منتشر خواهد شد و علامات سوال بسیاری را مطرح خواهیم کرد؛ آنچه مهم است وضعیت بحران زده و از هم گسیخته استان است که نه دولت متوجه آن است و نه از سوی نمایندگان مجلس به دلیل بخشی نگری و گرفتن امتیازات تغییر روسای ادارات در حوزه انتخابیه خود، فریاد زده میشود! و به چالش های استان دامن زده است.

  سوال اصلی این گزیده فراموش نشود؛؛ “آیا چنگلوایی ۹ سال دیگر بر قله کشاورزی خوزستان خواهد ماند؟!”
  باران خبر
  https://sapp.ir/barankhabar.ir

  http://www.barankhabar.ir/?p=11485

  برچسب ها :

  نظرات برای این مطلب بسته شده است.


  Sorry, the comment form is closed at this time.