سایت خبری – تحلیلی باران
 • کد خبر : 11185
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 10 آوریل, 2018 - 23:03
 •   

  دکتر محمد امین زرگر به سرپرستی شبکه بهداشت و درمان شهرستان بندر ماهشهر منصوب شد

  دکتر محمد امین زرگر به سرپرستی شبکه بهداشت و درمان شهرستان بندر ماهشهر منصوب شد. به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان بندر ماهشهر روز سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۷ طی آئینی از دکتر پرویز میرزایی تکریم و دکتر محمد امین زرگر به عنوان سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان بندر ماهشهر منصوب […]

  دکتر محمد امین زرگر به سرپرستی شبکه بهداشت و درمان شهرستان بندر ماهشهر منصوب شد.
  به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان بندر ماهشهر روز سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۷ طی آئینی از دکتر پرویز میرزایی تکریم و دکتر محمد امین زرگر به عنوان سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان بندر ماهشهر منصوب شد.
  در این مراسم که با حضور دکتر احدی مشاور و قائم مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز ، مهندس عموری مسئول نیروی انسانی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز ، امام جمعه شهرستان حجت الاسلام والمسلمین غبیشاوی ، مهندس بیرانوند فرماندار شهرستان ، بخشداران شهرستان ، مسئولین ادارات ، ارگانها و نهادهای سطح شهرستان و جمعی ازمسئولین و پرسنل شبکه بهداشت و درمان شهرستان بندر ماهشهر در تالار اجتماعات مرکز بهداشت برگزار شد ، دکتر احدی مشاور و قائم مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز ضمن تقدیر از زحمات و تلاشهای دکتر میرزایی در طول دوره تصدی مدیریت شبکه بهداشت و درمان بندر ماهشهر گفت : نظام سلامت باید پاسخگوی چالش های بزرگ بشری که مملو از استرس است باشد و ضرورت دارد دسترسی مردم به نظام سللامت بیشتر شود.
  دکتر احدی تاکید نمود : درصورتی که هر فرد مسئولیت خود را به نحو احسنت به انجام برساند بار سنگینی از دوش دولت برداشته می شود و در دنیای امروزی رفتارهای سازمانی باید تغییر یابد و این رفتارها با سیاستهای کلان ملی همسو شود تا حداکثر استفاده از سرمایه های ملی صورت گیرد.
  قائم مقام دانشگاه علوم پزشکی جندی شا پور اهواز با اشاره به سخت و پیچیده بودن مسئولیت در حوزه سلامت اظهار داشت : باید سیاستهای خود را به نحوی تغییر دهیم تا مسائل و مشکلات سلامت مردم حل شود.
  دکتر احدی در بخشی از سخنانش خواستار همکاری مردم شهرستان ، نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی و فرماندار شهرستان برای راه اندازی آموزشکده عالی سلامت شهرستان ماهشهر شد .
  مشاور و قائم مقام ریاست دانشگاه علوم پزشکی اهواز تصریح نمود : دانشگاه در سایر زیر حوزه ای زیر ساختی نگاه ویژه ای به شهرستان ماهشهر دارد.
  دکتر احدی همچنین در بیان انتظارات دانشگاه از سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان بندر ماهشهر اظهار داشت : با توجه به تجربه بیمارستانی دکتر زرگر انتظار می رود به حوزه درمان شهرستان نگاه ویژه داشته باشد.
  دکتر احدی در خاتمه سخنانش تصریح کرد : تمام تلاش و سیاستهای دانشگاه بر این اساس است که قطبی بودن درمان شهرستان ماهشهر به عنوان یکی از قطب های مورد اعتماد و وثوق مردم و دانشگاه باقی بماند و هیچکس برای دریافت خدمات درمانی به خارج از شهرستان ماهشهر نیازمند نباشد.
  لازم به ذکر است که امام جمعه شهرستان و فرماندار شهرستان بندر ماهشهر از دیگر سخنرانان این مراسم بودند. همچنین طی این مراسم دکتر پرویز میرزایی گزارشی از عملکرد دوره تصدی خود را ارائه نمود و دکتر محمد امین زرگر نیز طی سخنانی برنامه ها ی آتی خود را ارائه داد.
  گفتنی است در پایان این مراسم لوح تقدیری از سوی دکتر ایرج نظری رئیس دانشگاه به دکترپرویز میرزایی اهدا و حکم انتصاب سرپرستی شبکه بهداشت و درمان شهرستان بندر ماهشهر به دکتر محمد امین زرگر ابلاغ گردید.

  نظرات برای این مطلب بسته شده است.


  Sorry, the comment form is closed at this time.