سایت خبری – تحلیلی باران
 • کد خبر : 10333
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 21 جولای, 2017 - 23:31
 •   

  گزارشی از چمن مصنوعی نمودن اولین مدرسه در شهرستان کارون

  ✏✏✏✏✏ بیاییم مدارس را با چمن مصنوعی زیباتر کنیم گزارشی از چمن مصنوعی نمودن اولین مدرسه در شهرستان کارون چمن مصنوعی مراکز پیش دبستانی و مدارس ☘☘ آزمایشات دقیق و علمی پیرامون اثرات ضربات وارد شده به جمجمه و استخوان ها انجام گرفته و ایمنی کامل چمن مصنوعی برای کودکان تایید شده است. ویژگی های […]

  ✏✏✏✏✏

  بیاییم مدارس را با چمن مصنوعی زیباتر کنیم

  گزارشی از چمن مصنوعی نمودن اولین مدرسه در شهرستان کارون

  چمن مصنوعی مراکز پیش دبستانی و مدارس
  ☘☘

  IMG-20170722-WA0004
  آزمایشات دقیق و علمی پیرامون اثرات ضربات وارد شده به جمجمه و استخوان ها انجام گرفته و ایمنی کامل چمن مصنوعی برای کودکان تایید شده است. ویژگی های مهم چمن مصنوعی مانند بافت و جنس نرم از ایجاد آسیب پوستی در ناحیه ی زانو و آرنج کودکان جلوگیری می کند.

  امیدوارم روزی برسد که تمام مدارس نسبت به چمن نمودن حیاط مدارس خود ملزم شوند.

  اهداف و نتایج مطلوب طرح

  ۱_ چمن مصنوعی مهم ترین گزینه ایجاد فضای امن و مطمئن برای کودکان است.
  ۲_چمن مصنوعی مدارس به عنوان پوشش مناسب و ماندگار می تواند تغییرات شگرف و چشم گیری را به همراه خود داشته باشد . در ابتدای تولید چمن مصنوعی و استفاده از مواد سرب دار برای پایدار نگه داشتن الیاف چمن مصنوعی این محصول دارای مشکلات بهداشتی برای کاربری مهدهای کودک و مدارس بود. امروزه همه چیز تغییر کرده به عبارت دیگر چمن مصنوعی به یکی از اصلی ترین گزینه ها برای مدارس در جهان بدل شده است. دنیای امروز دنیای تغییر است همکاران گرامی ، چمن مصنوعی هم به اندازه ی خودرو و لوازم الکترونیکی و یا هر دستاورد دیگری تغییر و پیشرفت کرده است.
  ۳_ چمن های امروزی به هیچ عنوان به پوست کودکان آسیب نمی رسانند، باعث خراشیدگی پوست نمی شوند و در اثر تابش نور خورشید مواد سمی را در محیط تولید نمی کند ،،چمن مصنوعی ، مانند چمن زمین ورزشی نمی باشد و نیازی به سیلیس و گرانول ندارد و باعث ایجاد مسمومیت و سیاه شدن لباس دانش آ موزان نمی گردد .
  ۴_ چمن مصنوعی با یک لایه الیاف مصنوعی نمد مانند، زیر سازی و با چسب مخصوص انجام می شود. این کار از ورود حشرات به درون الیاف جلوگیری می کند ، نظافت آ ن آ سان بوده و با جارو زدن و آ ب پاشی نمودن آ ن ، سبز و براق شده و مانند روز اول می ماند . البته ازریختن مواد غذایی روی چمن مصنوعی باید خودداری شود.
  با پیشرفت این محصول شما می توانید اطمینان داشته باشید که چمن مصنوعی فضای مدارس شما را بین پنج تا ده سال ، جذاب و زیبا خواهد کرد نکته ی دیگر موضوع نصب تخصصی این محصول در مدارس شماست ،
  ۵_ امروزه می توان چمن مصنوعی را به گونه ای نصب کرد که این محصول بعد از چند سال قابل جابجایی به محل دیگری باشد. در ضمن با این روش نصب، طول عمر چمن افزایش می یابد و ویژگی ضربه پذیری آن نیز ۲ برابر می شود.
  ۶_ چمن مصنوعی رنگ بسیار زنده ای به فضای مراکز پیش دبستانی و مدارس می بخشد این محصول طبیعت را به کودکان در فضاهای کوچک شهری هدیه می دهد. کودکان با شادابی بیشتری در این فضا به تفریح و شادی می پردازند. پس برای شادی این کودکان یکی از راههای بسیار نزدیک چمن مصنوعی است که در واقع نشانه رفتن چند هدف به صورت یکجاست. هدف هایی که مهمترین آنها ایمنی و ایجاد فضایی جذاب و لذت بخش است .

  با چمن مصنوعی نمودن حیاط دبستان غیردولتی دخترانه دو شهید باوی شهرستان کارون شور و شعف زیادی در دانش آ موزان و اولیای آ نان ایجاد شد و تشویق مسئولین محترم آ موزش وپرورش شهرستان ، از جمله ریاست محترم اداره را به همراه داشت .
  همچنین انعکاس خوبی در گروهها و نواحی و مناطق استان پیدا کرد.

  لذا همکاران محترم مدیر و اولیای گرامی و مشارکت جو می توانند در حد توان و چنانچه. مقدور باشد‌
  حد اقل قطعه ای از حیاط مدرسه را با مشارکت هم به عنوان زمین ورزشی چمن نمایید.

  نظرات برای این مطلب بسته شده است.


  Sorry, the comment form is closed at this time.