سایت خبری – تحلیلی باران
پربازدید ترین ها
پربحث ترین ها
 • کد خبر : 10288
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 24 دسامبر, 2016 - 15:28
 •   

  سرپرست جدید جمعیت هلال احمر شهرستان کارون منصوب شد

  طی حکمی از سوی مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان، کوروش مهرزادگان به جای محمدعلی آذرپنائی به سمت سرپرست جدید دفتر نمایندگی هلال احمر شهرستان کارون منصوب شد. به گزارش کارون نیوز، روز چهارشنبه ۹۵/۱۰/۰۱ طی حکمی از سوی مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان، کوروش مهرزادگان به جای محمدعلی آذرپنائی به سمت سرپرست جدید دفتر نمایندگی […]

  طی حکمی از سوی مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان، کوروش مهرزادگان به جای محمدعلی آذرپنائی به سمت سرپرست جدید دفتر نمایندگی هلال احمر شهرستان کارون منصوب شد.

  به گزارش کارون نیوز، روز چهارشنبه ۹۵/۱۰/۰۱ طی حکمی از سوی مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان، کوروش مهرزادگان به جای محمدعلی آذرپنائی به سمت سرپرست جدید دفتر نمایندگی هلال احمر شهرستان کارون منصوب شد.

  در حکم دکتر علی خدادادی آمده است:

  با صلوات بر محمد و آل محمد و احترام، با توجه به تهعد و سوابق شایسته جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست دفتر نمایندگی هلال احمر شهرستان کارون منصوب می شوید. امید است با استعانت از الطاف العی و بهره گیری از تجارب ارزنده خود و استمداد از همفکری افراد صاحب نظر و متعهد در پیشبرد اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و هم چنین انجام وظایف محوله قانونی موفق و مؤید باشد.

  پیش از این محمدعلی آذرپنائی، سرپرستی دفتر نمایندگی هلال احمر کارون را برعهده داشته است.

  نظرات برای این مطلب بسته شده است.


  Sorry, the comment form is closed at this time.