سایت خبری – تحلیلی باران
 • کد خبر : 13359
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 19 سپتامبر, 2019 - 11:54
 •   

  برگزاری اولین کارگاه کارآفرینی با موضوع کسب و کار اینترنتی در کوی زرگان

  برگزاری اولین کارگاه کارآفرینی با موضوع کسب و کار اینترنتی در کوی زرگان با حضور دکتر داوودی و مهندس قیس رفیعی. این کارگاه در حسینیه ی حاج خلف رفیعی با مشارکت جمعی از جوانان این منطقه و جمعی از فعالان اجتماعی راس ساعت ۱۰:۳ به مدت یک و نیم ساعت تشکیل شد. و هدف آن […]

  برگزاری اولین کارگاه کارآفرینی با موضوع کسب و کار اینترنتی در کوی زرگان با حضور دکتر داوودی و مهندس قیس رفیعی.


  این کارگاه در حسینیه ی حاج خلف رفیعی با مشارکت جمعی از جوانان این منطقه و جمعی از فعالان اجتماعی راس ساعت ۱۰:۳ به مدت یک و نیم ساعت تشکیل شد. و هدف آن توانمند سازی قشر جوان و تحصیل کرده برای ورود به بازار کار بیان شد.
  ابتدا مهندس رفیعی به ضرورت کارآفرینی به طور عام و کسب و کار در فضای مجازی به طور خاص اشاره نمود. استفاده از زمان و فرصت های بهینه و هدفمند سازی فعالیت های مجازی از دیگر نکاتی بود که مورد بحث و گفتگو قرار گرفت.
  سپس دکتر داوودی متخصص در امور مشاوره و کارآفرینی به چگونگی اجرایی شدن این اهداف و نحوه ی تشخیص فرصت ها ، انواع کسب و کار و ملزومات آن ایراد سخن نمودند.
  ایشان به ضرورت هماهنگ سازی مهارتهای فردی و جمعی و دانش به روز برای ایجاد یک کسب و کار اشاره نمودند.
  وی همچنین بیان کرد: استفاده از فضاهای مذهبی مانند حسینیه و … در مشارکت های اجتماعی و علمی گامی مثبت در زمینه ی فعال سازی هر چه بیشتر این فضاها است.
  سپس مهندس رفیعی با توجه به مقارن بودن زمان با ایام سوگواری سالار شهیدان امام حسین (ع) قیام آن حضرت را حرکتی در جهت آگاهی رسانی به جامعه ی زمان خود توصیف کرد و اظهار داشت ما نیز در پیروی از آن امام عزیز بر خود واجب می دانیم که در زمینه ی آگاهی رسانی و ارتقا سطح آگاهی جامعه تا آن جا که امکان دارد تلاش کنیم.
  در پایان از کارآفرین موفق آقای سلامات خواهش شد که تجربه ی موفق خود در زمینه ی کسب و کار اینترنتی را در اختیار سایرین قرار دهد.
  همچنین دکتر داوودی به سوالاتی که از جانب حاضران مطرح شد پاسخ دادند.

  نظرات برای این مطلب بسته شده است.


  Sorry, the comment form is closed at this time.